LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Doe mee met miljoenen spelers over de hele wereld en bouw je dorp op, richt een clan op en doe mee aan epische clanoorlogen!
Besnorde barbaren, tovenaars die vuur schieten en andere unieke troepen staan op je te wachten! Stap de wereld van Clash of Clans binnen.
Je kunt Clash of Clans gratis downloaden en spelen, maar er zijn bepaalde items in het spel die je met echt geld kunt kopen (waaronder willekeurige items). Als je geen spelitems wilt kopen met echt geld, schakel in-app aankopen dan uit via de instellingen van je apparaat.
Klassieke functies:
● Sluit je aan bij een clan met andere spelers of begin je eigen clan en nodig vrienden uit.
● Vorm een leger met talloze combinaties van spreuken, troepen en helden!
● Personaliseer je dorp en bouw het uit tot een machtig fort.
Multiplayer:
● Vecht als team in clanoorlogen tegen miljoenen actieve spelers van over de hele wereld. Stel je vaardigheden op de proef in de competitieve clanoorlogsdivisies en bewijs dat jij de beste bent.
● Smeed allianties en werk samen met je clangenoten om waardevolle magische artefacten te verdienen in de clanspelen.
● Stel je vaardigheden op de proef in de laddermodus en neem deel aan competitieve gevechten met spelers van over de hele wereld. Bewijs dat je de beste bent en stijg helemaal naar de top van het klassement in de legendarische divisie.
● Verzamel grondstoffen en plunder buit van andere spelers om je dorp te upgraden en er een sterk fort van te maken.
● Verdedig je dorp tegen vijandelijke aanvallen met behulp van torens, kanonnen, bommen, vallen, mortieren en muren.
● Ontgrendel epische helden zoals de barbarenkoning, boogschutterskoningin, nobele wachter, koninklijke kampioene, gunstelingenprins, drakenhertog en gevechtsmachine.
● Doe onderzoek naar upgrades in je laboratorium om troepen, spreuken en belegeringsmachines nog krachtiger te maken.
● Creëer je eigen PvP-ervaring via vriendschappelijke gevechten, vriendschappelijke oorlogen en speciale evenementen.
● Kijk toe als toeschouwer terwijl je clangenoten in realtime aanvallen en verdedigen of bekijk de herhalingen achteraf.
Eén speler:
● Vecht tegen de koboldenkoning in de singleplayer campagnemodus en word een held van het rijk.
● Leer nieuwe tactieken en experimenteer met legercombinaties en clankasteeltroepen in de Oefenmodus.
Bouwersbasis:
● Reis naar de mysterieuze kusten van de bouwersbasis en ontdek nieuwe gebouwen, personages en een volledig nieuwe manier om te vechten.
● Bouw je bouwersbasis uit tot een onverslaanbaar fort en versla concurrerende spelers in duels.
● Verzamel exclusieve heldskins en omgevingen om je dorp te personaliseren.
Waar wacht je nog op, Chief? Stort je vandaag nog in de strijd.
Een netwerkverbinding is ook vereist.
Beoordelingen van spelers: Clash of Clans heeft meer dan acht miljoen beoordelingen met vijf sterren in de App Store.
Als je Clash of Clans leuk vindt, zijn andere Supercell-games, zoals Clash Royale, Brawl Stars, Boom Beach en Hay Day, misschien ook iets voor jou. Speel ze allemaal!
Ondersteuning: Chief, heb je problemen? Ga naar https://help.supercellsupport.com/clash-of-clans/nl/index.html of neem contact met ons op vanuit het spel via Instellingen > Hulp en ondersteuning.
Privacybeleid: https://supercell.com/en/privacy-policy/nl/
Algemene voorwaarden: https://supercell.com/en/terms-of-service/nl/
Richtlijnen voor ouders: https://supercell.com/en/parents/nl/
--
Clash of Clans van Supercell is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 15.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 9 jaar.
Informatie voor Clash of Clansis het laatst vergeleken op 1 Sep om 17:42.
Informatie
- Releasedatum:2 Aug 2012
- Bijgewerkt:31 Aug 2026
- Versie:18.600.1
- Compatibiliteit:Vereist iOS 15.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:791 MB
- Leeftijd:9+ jaar
- Beoordeling:4.7 van 5
- Features:Game Center
- Categorie:
Nieuw in versie 18.600.1
Meer upgrades. Meer kracht.
· Nieuwe dier- en superboostlevels: upgrade Ballie naar nieuwe dierlevels en superboost je monoliet en bouwketen nog meer bij stadhuis 18!
· Oplossingen voor Awesome Quest-skins: de skins voor onze 14e Clash-jaardag krijgen visuele updates en verbeteringen.
· Oplossingen voor de heldentocht: we hebben een aantal bugs opgelost voor de heldentocht.
· Algemene verbeteringen: de nieuwste update brengt een reeks kwaliteitsverbeteringen met zich mee.
2175 geschreven reviewsRecensies
De game is heel leuk
MeerDe game is heel leuk in het nieuwe divisie menten en de tijdelijke eventen. vroeger was niks vergelijken met nu
5door Dra******25/07/2026Clash of World
MeerIk heb filmpjes gezien en dacht dat jullie een Clash of Clans film zouden uitbrengen Inmiddels wacht ik al meerdere jaren en heb ik nog steeds het idee dat dit idee is geschrapt Zouden jullie mij en andere Clashers op de hoogte kunnen brengen van de plannen?
2door Dra******16/07/2026Bugging
MeerMy game been bugging lately when I try to go on attack mode to see it send me back to the home of my iPhone it been a week going it been doing that to me
2door Ble*******09/06/2026
Meer van Supercell
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- HermanRat zei over De Stentor - Digitale krant: "подробнее https://tripscans77.co/"
- RuebenVap zei over Stickyboard 2 Free Edition: Sticky Notes on a Whiteboard to...: "https://www.triPadvisor.in/Profile/Maps19424110858"
- Jo zei over Word Domination: "Leuke ap enkel wel heel jammer als je een nieuwe booster wilt..."
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."

Reacties

Barbarekoning MeerVersie 8.212.910/04/16 08:38 
Jens MeerVersie 6.407.812/02/15 00:29 
Marcel MeerVersie 6.108.521/06/14 19:04 
yang MeerVersie 6.108.521/06/14 13:20 
yang MeerVersie 6.108.521/06/14 13:16 
manoah MeerVersie 5.113.220/01/14 20:47 
Aprosien MeerVersie 5.6410/11/13 19:11 
Marcel MeerVersie 5.209/10/13 00:21 
Michel MeerVersie 5.208/10/13 22:05 
pepijn MeerVersie 4.5301/07/13 12:37 
Jens MeerVersie 2.11125/12/12 13:22 
Marcel MeerVersie 2.11125/12/12 01:14 
Leen MeerVersie 2.11125/12/12 00:01 
Marcel MeerVersie 2.11125/11/12 20:48
Meer reactiesHet is een top spel
langdurige topper
@Yang dat is het hele punt van deze freemiums, geduld hebben of snelheid kopen. Je zult er echt geen "hack" voor vinden.
ik wil weten hoe je mensen elixer of goud kan geven en heel graag een hack kom edelstenen te kort wil iemand als je a weet door geven alvast heel erg bedankt
super leuk maar als je aanvalt zijn r zo weinig mensen met veel buit en als er iemand veel buit heeft is hij veel t goed o aan te vallen
ik vind het heel leuk
Een super leuke game het heeft alles in zich. Als het opnieuw installeert omdat je het verwijderd hebt is je spel er nog. Echt SUPER
@Michel Clash of Clans is er niet meer? Is een andere formulering mogelijk of is het daadwerkelijk weg? Verwijderd? Apparaat opnieuw ingesteld? Een app verdwijnt niet zomaar, maar je kan het altijd opnieuw downloaden en inloggen op het voorheen gebruikte Facebook of Game Center account om verder te gaan.
Ik heb eer gisteren voor 17 euro aan kristallen gekocht, nu heb ik geen clash of clans meer! Is er iets aan de hand?
het is super leuk groetjes van pepijn
Als ze inderdaad beter worden heb ik ze te vroeg omgehakt :(
@Leen De kerstboom is versiering, een random spawn ipv een andere willekeurige plant. Ik dacht dat kappen 25k goud kost en als cadeau krijg je dan 30k goud terug. Maar enkele zeggen dat het is ge-update naar 50k en beter wordt naarmate kerst dichterbij komt, als dat zo is, dan is de eerste kerstdag waarschijnlijk de beste dag om de boom te kappen.
Wat is het nut van de kerstboom en wanneer moeten we die kappen?
@Sent Hofstee Er is geen "officiële" benaming voor P.E.K.K.A., als uitslag van een wedstrijd werd "Perfect Enraged Knight Killer of Assassins" gekozen.
Strategieën zoals een ruit of vierkant is iets waar zelf mee geëxperimenteerd moet worden, als de sterkere het allemaal op een bepaalde manier doen dan zegt het meestal genoeg ;)
P.E.K.K.A. heeft sterke aanvallen en de dikste armor, daarom het laatst te verkrijgen en ook behoorlijk prijzig, de draak ken ik niet maar ik denk dat er hier wel wat over te vinden is.