Age of Defenders - Multiplayer Tower Defense and Offense post apocalyptic RTS HD
TINYSOFTLET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
“Uniek spel. Gewoon briljant.” WWWBO
“Bekijk dit magnifieke strategiespel eens. -iPhoneactive.com
“Age of Defenders is een uitstekend spel en ik hoop dat het in de toekomst net zo goed blijft”. –jendatomanek
“Mooie grafische illustraties in hun soort, de muziek is niet bezwaarlijk en spannend om te spelen”. –Playthisthing.com
Ben je op zoek naar Tower Defense om je iets nieuws te brengen? Age of Defenders brengt je real-time Tower Offense. Bescherm je basis, bouw een leger op en daag je vrienden & andere spelers uit. De gameplay is een echte mix van Tower Defense en een real-time strategie.
Geen zin om het spel met meerdere spelers te spelen? Ga dan voor de actie voor één speler. De wereld van de toekomst is afhankelijk van de delving van Rydan, een kostbare bron, die de mensheid gebruikt voor teleportatie. Als de belangrijkste held, Joseph, zul je de wereld leren kennen die wordt beheerst door de Rydan Corporation en vechten tegen de rebellen zodat je wat geld kunt verdienen en een leuke tijd kunt hebben met Jane, de liefde van je leven!
Beleef vele uren van plezier en prachtige handgetekende tussenfilmpjes die zeker elke sci-fi kunstfan kan bekoren!
** BELANGRIJKSTE KENMERKEN **
• Meerdere spelers eerst – daag wereldwijd spelers uit
• Solo acties gedreven door een verhaal
• Handgetekende tussenfilmpjes in een prachtige kunststijl
• Gedetailleerde 2D afbeeldingen
• Attractieve post-apocalyptische omgeving
• Sfeervolle muziek
• ...en een echt geweldige gevarieerde gameplay!
*** WIJ LUISTEREN ***
Wij waarderen je feedback. Stuur het naar ons zodat we het spel voor je kunnen verbeteren. We lezen alles!
Website: www.ageofdefenders.com
www.facebook.com/ageofdefenders
www.twitter.com/ageofdefenders
** LEEF IN HET TIJDPERK VAN DE DEFENDERS **
--
Age of Defenders - Multiplayer Tower Defense and Offense post apocalyptic RTS HD van TINYSOFT is een iPad app met iOS versie 5.1.1 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 12 jaar.
Informatie voor Age of Defenders - Multiplayer Tower Defense and Offense post apocalyptic RTS HDis het laatst vergeleken op 27 Apr om 09:41.
Informatie
- Releasedatum:12 Aug 2015
- Versie:1.0.6
- Compatibiliteit:Vereist iOS 5.1.1 of nieuwer. Alleen voor iPad.
- Grootte:350 MB
- Leeftijd:12+ jaar
- Beoordeling:4.6 van 5
- Features:Game Center
- Categorie:
Soms/Mild animatiegeweld of fictief geweld.
Nieuw in versie 1.0.6
Deze update van Apple verbetert de functionaliteit van deze app. Er zijn geen nieuwe functies opgenomen.
- supported offline play
- various bug fixes and app optimizations
Prijsgeschiedenis
Meer van TINYSOFT
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"
