Geld overmaken, uw saldo of af- en bijschrijvingen bekijken van uw ING rekening kunt u nu doen waar het u uitkomt.
LET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Met de ING App heb je jouw bank altijd bij je. Even je saldo checken, geld op je spaarrekening zetten of een rekening betalen: de app kan het. Voor particuliere en zakelijke rekeningen.
Dit kun jij met de app
• Je bevestigt opdrachten met je mobiel.
• Supersimpel overmaken en overschrijvingen bekijken, voor binnen- én buitenlandse rekeningen.
* Spaaropdrachten inplannen
• Iets voorgeschoten? Maak ’n betaalverzoekje, dan heb je zo je geld terug.
• Als je wil, kijk je 35 dagen vooruit: je ziet toekomstige af- en bijschrijvingen.
• De app heeft een eigen daglimiet die je in kunt stellen.
• Alles zit erin: betalen, sparen, lenen, beleggen, creditcard en zélfs je ING-verzekeringen.
• Wil je iets regelen? Van je pas blokkeren tot adres wijzigen. Dat doe je direct vanuit de app.
• Heb je nog geen ING-rekening? Open dan een rekening mét de app.
Zijn je gegevens veilig in de app?
Zeker, je bankzaken gaan via een beveiligde verbinding. Er wordt nooit persoonlijke informatie opgeslagen op je telefoon of tablet. Als je áltijd de nieuwste app-versie gebruikt, heb je áltijd de nieuwste mogelijkheden en beveiliging.
Activeren is zo gedaan
Je hebt niet veel nodig om de app te activeren. Alleen een betaalrekening van ING, Mijn ING en een geldig identiteitsbewijs. En daarmee bedoelen we een paspoort, een ID-kaart uit de Europese Unie, Nederlandse verblijfsvergunning, Vreemdelingen Identiteitsbewijs of Nederlands rijbewijs.
--
ING Nederland van ING is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 16.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor ING Nederlandis het laatst vergeleken op 18 Jul om 11:08.
Informatie
- Releasedatum:8 Nov 2011
- Bijgewerkt:15 Jul 2026
- Versie:2026.14
- Compatibiliteit:Vereist iOS 16.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:263 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.6 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 2026.14
Vers geplukt voor jou: minder zichtbaar, maar niet minder voelbaar. Een scheutje zomer, een snufje frisheid en een paar lekkere verbeteringen achter de schermen.
5352 geschreven reviewsRecensies
extra aflossen werkt niet meer
Meerals ik extra wil aflossen op mijn hypotheek gaat er iets mis , en kan ik opnieuw proberen of terug naar overzicht.
3door Da *****16/07/2026Beetje kermis app geworden
MeerSchoenmaker, blijf bij je leest. Bloated app met veel dingen die niets met banking te maken. Je wilt je financiële zaken doen en meer niet. Tevens bij app afsluiten de raarste vragen. De app doet wat het moet doen erg goed, maar veelal bloated met afleidende zaken die er niet in horen te zitten. Daarom 4 sterren i.p.v 5 sterren.
4door Mac*****16/07/2026VISA
MeerThe new VISA card limits the transactions shown in Apple wallet, now you can only see the transactions you made in the device you are seeing the transactions (watch sees only watch transaction and phone sees only phone transactions)
This wasn’t happening with the maestro (old) cards. The maestro shows all transactions of all devices in all devices. Why have you removed this functionality?2door Kar******15/07/2026
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
- Catharina zei over DVHN - Nieuws & Digitale Krant: "Ik mis het nieuwswoord. Kunnen jullie dit weer toevoegen? Het..."
- sara zei over FarmVille 2: Het boerenleven: "Maanden ben ik al in contact met Zynga over valsspelers bij de..."
- Aahil khan Aahil khan zei over Subway Surfers Tag: "Uhhcgdogv"
- Aahil khan Aahil khan zei over Subway Surfers Tag: "Ygxgxbzbuuurjhbxvxv"
- Danish zei over NPO Start: "Hello, I was analyzing www.appwereld.nl and noticed several..."
- Hank zei over Klaverjas HD: "Waardeloze update, geld wordt uit de zak geklopt. Advies: niet..."
- Sterre zei over AU3FX:Space: "Leuk artikel over deze app! Voor mensen die hun gitaar willen..."

Reacties
Zelfs het downloaden van de ING app is niet te doen bij de ING. Wat wil er wel bij de ING? Want je kunt niet eens in je eigen rekening komen. Geweldig dit "SIMPELE" systeem
Reclames tijdens primaire bankzaken als geld overmaken. Reclames die niet uit te zetten zijn en waar via de drie punten onderzocht wordt welke reclame wel en niet aanslaat. Lees eens het DBN onderzoek over digitaal bankieren. Reclames maken het digitaal bankieren moeilijker voor vele groepen. Ook de ING zou zich verantwoordelijk behoren te voelen en doet zich dat overduidelijk niet.
ING zet plotseling de werking van de app stop en heeft niet nagedacht over het effect daarvan voor de klant. ING zegt dat ik mijn iPhone moet vervangen omdat deze niet meer wordt ondersteund. Via de ING winkel kun je bij AMAC een iPhone kopen met korting. Zeggen ze op de website. Daarvoor moet ik inloggen op mijn ING. verrassing: dat kan niet omdat mijn app niet meer wordt ondersteund. Stuur je klanten het bos in, goed idee ING.
Plotseling werkt de ING app niet meer en hij wil een update. Ik klik op ' check op nieuwe updates'. en hij zegt dat de verbinding met de App Store mislukt is. Als ik de App Store open, werkt die prima. Als ik de ING app opzoek en probeer te updaten, komt eindelijk de aap uit de mouw: de update is alleen geschikt voor IOS 14 en hoger. Er komt ook een mogelijkheid " je kunt de laatste compatibele versie downloaden". Maar dan blijft hij in een eindeloze lus. Slecht gecommuniceerd en ontzettend bot en klantonvriendelijk. De te verwachten reactie van de communicatieafdeling is dat de oudere versies van IOS niet veilig meer zijn. Dat is niet waar, het kost ze wat extra werk om de compatibiliteit te handhaven. En het gaat ze klanten kosten.
Widget ING werkt in zijn geheel niet meer op mijn iPhone. Ook in de App instellingen is de functie opeens verdwenen. Blijkbaar is er een update geweest welke door hufters bij ING is bedacht.
Als ik dan door de andere recensies blader zie ik dat meer ING klanten dit probleem hebben. Vreemd genoeg is er niemand van ING die de moeite neemt om daarop te reageren met een oplossing. Die oplossing zal er dan ook wel niet zijn. Slechte IT !
Ik heb de laatste weken regelmatig dat ik me opnieuw moet aanmelden. Steeds meld ik me aan met mijn prive rekening en voeg de zakelijke rekening toe. Een tijdje werkt het en vervolgens moet ik alles weer aanmelden. Eigenlijk heb ik alleen ergenis van de Ing app. Eenskijken wat mijn mogelijkheden zijn. Misschien maar definitief afscheid nemen van die instabiele zooi.
De ING app is niet bruikbaar op een iPad met een iets oudere ios. Op zijn minst zou toch vanaf ios tien ondersteund moeten zijn. Het gaat bij mij om een iPad vier, nu kan ik niet meer bij mijn rekening ineens omdat ik moet updaten en dat dus niet kan....
@Marieke Boneschansker zal met veiligheid te maken hebben. Maar is via de browser niet op elk apparaat te bankieren?
wij worden hier gek van mensen met een oudere ios die nu niet kunnen updaten en niet meer de vertrouwde app gebruiken, wij hebben een winkel in telefoon en tablet producten wij kunnen toch niet mensen n nieuwe tablet gaan verkopen als ze het alleen gebruiken voor een betaling te controleren!
Ik sluit me aan bij Marcel. App werkt niet meer op iOS 7.1.2 (iPhone 4). Graag aanpassen aub. Ik verander nog liever van bank dan van telefoon.
Werkt sinds vandaag niet meer op mijn iPhone 4. De app verplicht mij te updaten !
Dit is wel heel erg jammer omdat ik geen iPhone 5 of 6 kan of ga kopen.
Gaarne ondersteuning iOS 7.1.2
Was ooit prima app. Onlangs om zeep geholpen door irritante 'tips' bovenin het scherm. Jammer.