Tips voor de volgende versie
MeerWat een drama update NOV25! Filters blijven niet goed staan, lay-out is niet meer prettig en ook is niet meer te zien op welke lijstjes je het boek hebt gezet. Teveel focus op lees tracker in minuten. Hopelijk wordt dit snel weer wat prettiger. Nu maar 2 sterren ipv 4.
Hele fijne app. Alleen helaas sinds de update van deze week kunnen de cover foto’s niet meer groot worden weergegeven. Jammer want die gebruikte ik altijd voor Instagram plaatjes. Daarnaast kunnen de titels en auteurs namen niet gekopieerd worden. Tips voor de volgende versie!1door Jud*******08/03/2026Ik kom er niet in
MeerIk kom er niet in want als ik op de app klik word ik er meteen uitgezet al een paar keer de app verwijderd
2door Pau****29/01/2026Niet alles klopt
MeerSommige zaken werken niet goed in de app. Zo kloppen het getal van mijn aantal volgers niet. Ook kan ik geen boekenplanken verwijderen. Ook krijg ik geen meldingen bij likes of reacties. Hoop dat dit opgelost kan worden.
3door Bau****21/01/2026Tips voor de volgende versie
MeerWat een drama update NOV25! Filters blijven niet goed staan, lay-out is niet meer prettig en ook is niet meer te zien op welke lijstjes je het boek hebt gezet. Teveel focus op lees tracker in minuten. Hopelijk wordt dit snel weer wat prettiger. Nu maar 2 sterren ipv 4.
Hele fijne app. Alleen helaas sinds de update van deze week kunnen de cover foto’s niet meer groot worden weergegeven. Jammer want die gebruikte ik altijd voor Instagram plaatjes. Daarnaast kunnen de titels en auteurs namen niet gekopieerd worden. Tips voor de volgende versie!2door Jud*******29/11/2025Matig
MeerDe app is om de haverklap uitgelogd. Als je zowel een boek als gelezen wilt loggen en wilt toevoegen aan een leeschallenge zijn dit nu twee handelingen.
3door Mar*******15/11/2025Inlog problemen
MeerSinds het vernieuwen van de app heb ik regelmatig inlog problemen. Ontzettend irritant. Hoop dat het opgelost wordt. Inmiddels de app maar verwijderd.
1door Ber*******31/10/2025Kan niet inloggen
MeerIk gebruikte de app met veel plezier. Maar kan sinds een tijd niet meer inloggen. Hij vult mijn wachtwoord en gebruikersnaam niet in. En als ik het handmatig doe gebeurt er of niks of ik krijg een foutmelding.
1door Pin*******24/10/2025Kan niet registreren
MeerIk wil bij dit soort apps altijd de functie ‘verberg mijn e-mailadres’ van Apple gebruiken. Daarbij ziet het bedrijf een eenmalig e-mailadres van iCloud, en wordt de mail automatisch doorgestuurd. Deze functie werkte bijna niet, uiteindelijk toch voor elkaar gekregen door het adres over te typen. Maar toen wilde mijn telefoon een sterk wachtwoord maken en ook dat pikte de app niet…. Toen heb ik de app weer verwijderd. De app wilde eerder ook al mijn geboortedatum weten (why?)
Een app die veiligheidsmaatregelen zo tegenwerkt en zoveel dingen van je wil weten, vertrouw ik niet…
Daarna de concurrent Goodreads geprobeerd. Binnen een halve minuut was ik geregistreerd via Apple zonder dat ze ook maar iets aan persoonlijke info vroegen…1door Rin****26/09/2025Not authorized
MeerOp het bijna klaar scherm krijg ik de melding ‘not autorized’ dus kan niks met deze app. Heel erg jammer
1door Mni******24/08/2025Inlogproblemen
MeerIk heb steeds vaker last van inlogproblemen. Mijn gebruikersnaam en wachtwoord worden niet meer automatisch ingevuld. Als ik het handmatig doe, krijg ik een error 401 (of 104?). Als app nog niet betrouwbaar helaas.
3door Pog*****09/08/2025Matig na update
MeerHelaas moet ik sinds een paar weken erg vaak opnieuw inloggen bij de app. Eerder lukte het nog door mijn wachtwoord automatisch in te vullen maar dat lukt nu ook niet meer waardoor je alles zelf moet invullen. Erg irritant. De app is ook onoverzichtelijk geworden en je krijgt niet meer automatisch een scherm ervoor om boeken nadat je ze hebt gelezen toe te voegen aan je hebban reading challenge.
2door Lie*****26/07/2025Elke keer opnieuw inloggen?
MeerIn de basis een prima app. Maar vind het heel irritant dat ik elke keer opnieuw moet inloggen. Waarom houdt hij mijn gegevens niet gewoon vast?
3door Wen*******19/07/2025Bookie
MeerMatig, ik kan sinds een paar weken niet meer inloggen in app. Moet het nu steeds wie de website doen. En zeer onoverzichtelijk geworden. Al met al geen verbetering.
2door Hfr****12/07/2025Onoverzichtelijk en overbodig
MeerMisschien vinden anderen dit handig om gelezen boeken bij te houden maar voor mij is het een onoverzichtelijke brij.
Trouwens deze app is ook nog eens overbodig. Heb aan de eerste blz. al genoeg om te weten of ik iets al heb gelezen.2door Jae***05/06/2025Mis anderstalige boeken
MeerLeuke app om je boeken in bij te houden. Ik vind het jammer dat het alleen om Nederlandse boeken gaat. Ik lees ook veel Engels en soms ook Duits. Zou fijn zijn als je die er ook in kon terugvinden.
3door Ass***13/05/2025Problemen
MeerWas een leuke app, maar kan al enige tijd niet meer inloggen. Kan slechts via websites mijn boeken bijhouden.
1door Fra******30/04/2025Alleen maar slechter
MeerAlleen maar slechter geworden na de update. Layout heel onoverzichtelijk, functies werken niet meer en inloggen werkt ook niet meer. Alles heel onduidelijk ga terug naar de eerste versie.
1door M J*******25/04/2025Onoverzichtelijk na laatste update
MeerOnoverzichtelijk geworden na de laatste update, moet zoeken voordat ik een boek als challenge kan toevoegen, en daarna app herstarten voordat ie er daadwerkelijk opstaat.
3door Tan******20/04/2025
Nu populair
Laatste reacties
- Fam van Beek zei over Woodoku - Houten Legpuzzels: "Afgelopen maanden steeds meer reclames die je helemaal moet..."
- Stephen zei over Justin Guitar: Gitaar Stemmer: "Voor iedereen die ook zonder app zijn gitaar snel wil stemmen,..."
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."

