Take Control of the Tower
Luchtverkeersleiding NederlandLET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Bewijs jouw skills als luchtverkeersleider in onze nieuwe game Take Control of the Tower.
In dit spel leer je wat het is om vliegtuigen veilig en efficiënt te laten opstijgen en landen. Breid je skills uit op nieuwe routes en steeds meer vliegtuigen.
Leer omgaan met onverwachte situaties die echte luchtverkeersleiders ook voor de kiezen krijgen. Baan je een weg door de levels en versla je vrienden in de rankings.
De best presterende spelers worden onderscheiden met een badge van hun bovengemiddelde prestatie binnen de game.
Blijf jij scherp en bewaar je het overzicht? Schuilt er een luchtverkeersleider in jou?
Take Control of the Tower!
--
Take Control of the Tower van Luchtverkeersleiding Nederland is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 15.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Take Control of the Toweris het laatst vergeleken op 15 Aug om 20:51.
Informatie
- Releasedatum:18 Feb 2013
- Bijgewerkt:7 Apr 2026
- Versie:4.0.4
- Compatibiliteit:Vereist iOS 15.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:138 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:3.8 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 4.0.4
- De app stabiliteit en integraties met derde partijen zijn verbeterd.
54 geschreven reviewsRecensies
Leuk in het begin, daarna onmogelijk
MeerMakkelijk in het begin maar daarna onmogelijk om verder te spelen. Ook onduidelijk waarom op banen die open zijn er niet geland kan worden.
3door Oph**04/09/2025Buiten scherm
MeerLeuk spel, maar vliegtuigen die crashen aan de rand van je scherm omdat een vliegtuig binnen vliecht die je nog niet op je scherm ziet dat is wat het spel minder leuk maakt. Omdat het aan de rand gebeurt kunnen je de vliegtuigen niet meer sturen. Daarom helaas het spel weer verwijderd.
3door Rev*****04/02/2024Onrealistisch
MeerOp een gegeven moment bij level 4 komen er 10 vliegtuigen te gelijk, dat is niet te besturen.
In RL doet er toch ook niet 1 iemand al het werk, dat is niet te doen ( tenminste niet met zoveel vliegtuigen)
Dan wil je ergens landen, is de landingsbaan veranderd.
Neem niet aan dat je in het echt tegen een piloot zegt: land maar op baan … , oh nee het is net een opstijgbaan geworden.
Geef het toch 3 sterren, omdat het is origineel en op het begin is het echt wel leuk, omdat het dan nog goed te doen is.3door Jod*****04/08/2022
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
- Catharina zei over DVHN - Nieuws & Digitale Krant: "Ik mis het nieuwswoord. Kunnen jullie dit weer toevoegen? Het..."
- sara zei over FarmVille 2: Het boerenleven: "Maanden ben ik al in contact met Zynga over valsspelers bij de..."
