Slecht functionerende app
MeerDeze app gooit je eruit, gaat terug naar startscherm, leidt een eigen leven. Als die het doet is die complex en ingewikkeld. Ingestelde programma’s aan en/of uit zetten is een kwestie van geduld en geluk. Instabiel werkende app terwijl de zaken eenmaal werkend het verder prima doen. Zonde dat dit soort bedrijven dit niet goed regelen.
1door Bar******24/12/2025Veel gas bespaard
MeerDankzij de zoneregeling met verwarmen per kamer heb ik afgelopen jaar zeker wel 30% gas bespaard. App werkt goed en start snel op.
5door Mxx****05/10/2025Can’t connect any jip or koen
MeerDevices button is disappeared from menu, I simply cant any device to network! Add message about thermostat is on the screen
1door Neo*******03/10/2025Top helpdesk
MeerNa wekenlang proberen om de Anna app te connecten met de smile is het eindelijk gelukt dankzij Jelle en collega! Uiteindelijk bleek er een probleem te zitten in mijn telefoon en terwijl dit niet aan jullie ligt heeft Jelle zich enorm ingezet om mij hier toch mee te helpen. Hij gaf niet op en… het is hem gelukt. Ontzettend dank hiervoor
5door Dia*******05/03/2025Krijg app niet verbonden
MeerWat een drama iedere keer. Heb al 4x opnieuw verbinding moeten maken met mijn wifi verbinding, iedere keer krijg ik melding dat de app niet kan verbinden. Via 192.168.2.6 doet hij het wel. Heel irritant, ben er echt zo klaar mee!
1door Dia*******18/02/2025Update mag wel eens gebeuren!
MeerDeze app is echt om te huilen. Het ergste is dat je geen keuze hebt omdat je gebonden bent aan deze slechte app. Verbinding is verschrikkelijk, nieuw verbinden met nieuw netwerk wordt haast onmogelijk gemaakt. Gebruiksvriendelijkheid van de opties is ook niet om over naar huis te schrijven. We leven in 2025!
1door Tut*****14/02/2025Service
MeerSuper geholpen en niet moeilijk doen over vervanging van items
Begrip volle en duidelijke en snelle responsie van de helpdesk5door G N******24/01/2025Super slecht
MeerIk heb in het verleden de smile P1 gekocht en gebruikte de Plugwise Home App als gebruikers interface om de data uit te lezen.
Plotseling werkt het life uitlezen van de energie data niet meer. Wel kan de html interface nog gebruikt worden om de gegevens uit de database te halen. Maar de app herstellen schijnt niet mogelijk te zijn.
Niet aanschaffen dus, zonde van het geld en ‘energie’.1door Jew*******18/01/2025Aanpassing nodig
MeerHet idee is goed, maar de app moet echt aangepast worden.
Bij Plugwise zijn ze niet bekend met terugleverkosten en aankomend einde van salderingsregeling. Opgewekte en verbruikte stroom kan niet apart getoond worden.
Switchen tussen thermostaat en slimme meter gaat onhandig.
Deel functionaliteit werkt alleen via browser, niet handig.
Wanneer wordt deze app een keer bijgewerkt?2door Spo*******10/01/2025Functionele maar minimale app
MeerGeen grafieken in de app en ontbrekende dark mode. Ik heb de Anna gekocht voor een self-hosted thermostaat oplossing icm Home Assistant, dus de app heb ik niet perse nodig.
Plugwise zou wel wat meer liefde in de native app mogen steken als ze een breder publiek willen trekken.3door Kac*****10/01/2025HTML interface wordt nog steeds gebruikt
MeerEen slechte zaak dat er nog steeds gebruik wordt gemaakt van een HTML interface. Dit zou heden ten dagen toch minimaal HTTPS moeten zijn.
1door Jew*******08/01/2025Installatie gaat moeizaam
MeerNa wisseling van internetprovider geprobeerd om de gateway op het nieuwe (wifi) netwerk aan te sluiten. Anderhalf uur bezig geweest, niet gelukt. Weer een mooi voorbeeld van Incompetente Communicatie Technologie (ICT)
Edit: Het duurde even, maar het is uiteindelijk gelukt. Bedankt voor de feedback.3door And******11/12/2024Waardeloos
MeerNa wisseling van internetprovider geprobeerd om de gateway op het nieuwe (wifi) netwerk aan te sluiten. Anderhalf uur bezig geweest, niet gelukt. Weer een mooi voorbeeld van Incompetente Communicatie Technologie (ICT)
1door And******30/11/2024Anna Plugwise
MeerOnzin om te zeggen dat de ontvangst slecht is. Hier draadloos via Deco’s naar de Gateway Smile. Uitstekende ontvangst en communicatie (-50 dBm). Had al eerder de Plugwise werkende met een warmtepomp. Nu zonder deze en werkende op een Intergas HRE. Wel vind ik het vreemd dat de tijdsaanduiding niet in de Plugwise app. is te zien. Wel linksbovenin de iPhone tijd.
5door Ger*******11/11/2024Handig en werkt goed
MeerIk kan overal de thermostaat bedienen. Verwarmt goed en erg zuinig. Zeker met m'n hybride warmtepomp merk ik dat er geen onnodig hoge temperaturen gevraagd worden waardoor de warmtepomp en niet de ketel aan gaat.
5door Mxx****11/11/2024App wil niet verbinden met gateway
MeerEr is iets ernstigs mis met de caching van de credentials. Als de App werkt en je dan de app op de achtergrond laat, wat iedereen doet, dan doet de app het niet als hij opnieuw verving probeert te maken met de Adam gateway. De app afsluiten en weer opstarten is dan de oplossing. Erg onhandig!
1door Ovn****23/09/2024App werkte niet meer
MeerApp werkt opeens niet meer. Krijg melding niet verbonden te zijn met internet. Tegendeel is waar. Via ip adres in webbrowser is de plugwise wel benaderbaar
Kreeg netjes een bericht van de ontwikkelaar dat de storing is verholpen. Grote blij en dank voor de snelle aanpassing Top!5door 180***25/07/2024Werkt goed en snel
MeerDe app werkt goed en snel, geen problemen. Handig om overal de temperatuur te zien en in te stellen.
5door Mar*******24/07/2024
Nu populair
Laatste reacties
- Orlandofuh zei over Stickyboard 2: "variant5"
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"

