CampingCard
MeerWaardeloos
Boek en camping card gekocht werkt niet.Gaat nú zondag op vakantie.1door Alb*******06/06/2026Onbruikbaar
MeerWe reizen in Europa, momenteel in Frankrijk.
De CC digitaal is onbruikbaar, zonde vh geld. Je kunt hem niet zichtbaar maken, de app blijft zoeken en je gegevens worden niet zichtbaar, ook niet met WiFi. Vlgs kenners is er iets mis bij CC . Vlgs de campings die wij bezocht hebben komt dit veel voor.2door Ott******04/06/2026Inloggen lukt niet meer
MeerSta je bij de receptie van de camping om kaart te laten zien. Moet je opeens inloggen. Wachtwoord wordt niet meer herkend. Veranderen van wachtwoord lukt ook niet. Ga maar weer de fysieke kaart aanvragen. Altijd wat met de ACSI apps
1door Bch******03/06/2026Prima app
MeerDe app werkt prima als je na gebruik weer even uitlogt. Inloggen gaat snel en is geen probleem
5door The*******02/06/2026Zeer beperkt aanbod
MeerVroeger al eens deze app gehad (boeken) en vonden het geweldig toen. Helaas is het aanbod nu erg minimaal. Wat we merken is dat er ook vanuit de campings meer voorwaarden worden gesteld. Bv met de acsi kaart krijg je alleen bepaalde plekken (vaak de mindere plekken). Er zijn nu ook camperplekken toegevoegd maar daar staat echt nog bijna niets bij. Helaas teleurstellend en na dit jaar geen abbo meer.
2door Grl***30/05/2026Rampzalig
MeerAantal landenpakketten gedownload (en geüpdatet) zoekfunctie niet bruikbaar omdat app blijft aangeven dat landenpakket gedownload moet worden. Onbruikbaar zo op iPad.
1door Mpj**29/05/2026App en gids
MeerVanmiddag weer raak m’n man en ik hebben hetzelfde account
Hij vindt een camping ik voer dezelfde gegevens in en ik krijg:geen resultaat
Over de gids al een paar keer gehad dat we voor de poort van een camping staan en dan blijkt het gesloten
Als je daar melding van maakt wordt je door het callcenter afgeserveerd coördinaten kloppen niet
Kortom veel ergernis en dat is al jaren zo1door Muu***12/05/2026App werkt nog altijd niet optimaal
MeerZeer bruikbaar bij het zoeken naar campings. Informatie ver camperplaatsen echter minimaal. Helaas: bij het willen zien van meer foto’s van campings en daarmee dus bij het willen uitvergroten van de beschikbare foto’s, krijg ik alleen maar een grijs vlak te zien. Dit probleem is door iemand anders ook afgemeld op 10-2-26. Uitloggen en opnieuw inloggen verhelpt dat probleem bij mij. Maar als tussentijds de app niet in gebruik is, ontstaat het probleem opnieuw. Erg irritant.
Ook het feit dat “aanbevolen campings” erg prominent in beeld komen(lees: zit in de weg), ook bij het kiezen van een andere selectiemethode, is irritant.4door E W******24/04/2026Download eerst updaten voordat je deze kan verwijderen
MeerVerbeter-puntje m.i.: wij downloaden altijd alleen de regio’s die wij denken te bezoeken. De regio’s van de voorgaande trip moeten wij dan eerst updaten voordat die verwijderd kunnen worden. Beetje omslachtig en onhandig. Over het geheel een zeer bruikbare app.
4door E R*****24/04/2026Fotos laden niet
MeerOp zich fijne app maar ik moet altijd uitloggen en weer opnieuw inloggen omdat anders de fotos en andere info niet goed laadt
2door Ard****23/04/2026Ergernis
MeerIk weet niet wat er aan de hand is maar als ik een camping zoek in een bepaald land( Frankrijk bv) vind ie niks en moet ik het landenpakket downloaden wat ik allang gedaan heb .
Zeer frustrerend.2door N8m*****20/03/2026Inzoomen op foto’s geeft grijs vlak
MeerJe krijgt een grijs vlak wanneer je op de foto’s klikt na herinstalleren werkt het, alleen niet portrait of landscape. Hij blijft dan op portrait staan
4door Tmi23/02/2026App werkt nog niet optimaal
MeerNa het downloaden van de nieuwe campings 2026 doen de foto’s rechtsboven in beeld het niet goed. Zodra je daar op klikt om te vergroten krijg je een leeg scherm. Dit is op te lossen door uit en weer in te loggen. Helaas moet dit iedere keer als je de app opent.
2door Aew*10/02/2026Lachertje
MeerDe app presteert al jaren niet. De ‘grote update’ gedaan en nieuwe benelux kaart gedownload en…..0 campings. Ik heb de app nodig voor mijn digitale kortingskaart en gebruik de gratis app van ANWB campings om een camping te zoeken.
1door Bch******29/01/2026Niet zichtbaar?!
MeerHet lukt me desondanks niet, om sommige campings die ik via AXCI wel op de website zie, ook via de app op mijn iPhone te zien ( alsof ze er niet zijn)?! Heb het verschillende keren geprobeerd!
4door Lad*****18/01/2026Prima app
MeerDe app werkt prima als je na gebruik weer even uitlogt. Inloggen gaat snel en is geen probleem
5door The*******11/01/2026Wijzigen naam
MeerDe afgelopen maand werden we aangesproken over het feit dat de voornaam (roepnaam)afwijkt van die van het paspoort. (Christelijke geboortenamen)Weet niet of dat simpel is aan te passen. Verder een fijne app met een leuke korting.
4door Cam*******19/12/2025Gedateerde app
MeerDe app werkt al jaren niet goed, maar nu is er helemaal geen camping meer te vinden. Welk land je ook download. Schande voor een betaalde app. Dit geldt trouwens ook voor de andere ACSI apps
1door Bch******08/12/2025
Nu populair
Laatste reacties
- Ciao zei over Solitaire Grand Harvest: "Ciao..."
- Ciao zei over Solitaire Grand Harvest: "Ciao"
- René zei over PostNL: "Het eerste scherm van de app laad niet Ik heb ios 16 wat kan..."
- Fam van Beek zei over Woodoku - Houten Legpuzzels: "Afgelopen maanden steeds meer reclames die je helemaal moet..."
- Stephen zei over Justin Guitar: Gitaar Stemmer: "Voor iedereen die ook zonder app zijn gitaar snel wil stemmen,..."
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."

