Acceptatie periode
MeerHelaas wordt in de app niet zichtbaar in welke periode de CampingCard wordt geaccepteerd!
2door Tho***30/08/2026Werkte niet volledig
MeerGemeld dat op iPhone 15 en iPad geen openings-en acceptatie periode te zien. Ook geen volledige contactgegevens camping en voorzieningen. Heb er niets aan zo. Na 3 dagen bericht van ontwikkelaar dat er een tijdelijke probleem was dat nu is opgelost. Klopt, werkt weer nu.
4door Bro******04/08/2026Heel handig deze App
MeerWij maken veel gebruik van deze App. Ook als je geen internetverbinding hebt is deze App te gebruiken. Per camping kun je de recensies lezen van eerdere kampeerders.
5door Gij*****28/07/2026CC App
MeerGoede en bruikbare App die ik vaak ook raadpleeg om campings langs de route naar mijn uiteindelijke bestemming te selecteren. Handig vooral vind ik de selectie criteria zoals hondvriendelijk, grootte van de plaatsen, aanwezige stroomsterkte (ampere) en of er water bij de plaats is. (Citywater). Bij sommigen mag de toegang naar de camping wel iets beter beschreven worden omdat er geen plaats is om te draaien en parkeren of te manoeuvreren met de caravan aangekoppeld.
5door Bop*****28/07/2026Prima app
MeerVeel gebruikt de afgelopen kampeer periode. Samen met het Campingboek, voor het geval er geen Wifi is. De app is een goede aanvulling op het boek. Geeft veel informatie. Prettig om ook de reviews van anderen te kunnen lezen.
5door Pol*******28/07/2026Veel informatie in 1 app
MeerPrima app. Uitstekende zoekfunctie. Content is uitgebreid en relevant. Ik gebruik hem steeds bij het zoeken naar een nieuwe camping.
5door G C***28/07/2026Niet compleet
MeerWij vinden de app helaas niet compleet. Vaak staan de acceptatie periode er niet bij. Bij andere campings kun je weer geen foto’s zien. Je krijgt dan bij wijze van 10 foto’s, maar allemaal het logo van ACSI. Dus kun je geen beeld krijgen van de plaats. De informatie klopt helaas ook niet altijd.
3door Wil*******27/07/2026Korting op campings
MeerEnige app/kaart die kortingen op campings geeft.
De ANWB schermt met korting op 1800
Campings maar in 50 jaar kampeer ervaring hebben wij nog nooit. Korting ontvangen met de ANWB kampeer kaart bij de ANWB campings.5door Onp*******27/07/2026Contact met campings
MeerDe app bevalt me goed. Toch enkele verbeterpunten:
1. Wanneer je 24 uur voorafgaand aan een campingbezoek een mail stuurt naar een camping, krijg je soms een reactie van jullie dat je de camping hebt geïnformeerd. Campings reageren nauwelijks!
2. Wanneer je campings belt wordt je ongevraagd doorgeleid naar speciale telefoonnummers. Telefoonnummers die erg veel geld kosten. Tot wel 4 euro per minuut. En dat terwijl je het beste abonnement met bellen vanuit het buitenland naar nummers in het buitenland hebt.
Als jullie dit niet kunnen veranderen dan zou je er op z’n minst voor kunnen waarschuwen!4door Pie*****27/07/2026Tevreden
MeerAlles werk zoals gewenst en ja helaas niet alles camperplaatsen en campings doen niet mee drukt de pret niet waar mogelijk gebruiken we de korting kaart fijn om erbij te hebben.
4door J v*******24/07/2026Korting op campings
MeerEnige app/kaart die kortingen op campings geeft.
De ANWB schermt met korting op 1800
camping maar in 50 jaar camper ervaring heb nog nooit. Korting ontvangen bij de ANWB campings5door Onp*******24/07/2026Zeer goede app
MeerZeer goede en gebruiksvriendelijke app. Met veel informatie over de campings. Wordt ook regelmatig bijgewerkt met nieuwe cq aanvullingen op de info.
Ook de updates van de app zelf prima.5door Jue*******24/07/2026De app is totaal achterhaald
MeerIk ben al heel veel jaren bij ACSI. Ik begin me steeds meer te ergeren aan de functionaliteit van de app. Ik ben er vrij zeker van dat het ontwerp uit de vorige eeuw stamt. Er waren verbeteringen uiteraard maar de basis is hetzelfde. De laatste reis spande de kroon: 2 keer kreeg ik ‘m simpelweg niet aan de gang. Bellen met klantenservice gaf geen soelaas: “Haal ‘m maar helemaal van je iPhone13pro en installeer ‘m opnieuw”
Ik zag het al voor me: Uren landen downloaden op een buitenlandse camping. Dat is thuis al een crime.
De zoekfunctionaliteit vind ik ook niet meer voldoen. Ik heb in plaats van deze app een aantal keren gewoon AI gebruikt en dat ging super. Als ACSI niet snel verbetert worden ze rechts ingehaald!2door Jaa**03/07/2026Kaart werkt prima, camping zoeken is waardeloos
MeerBij het bekijken van informatie over een camping zijn alleen de reviews te lezen.
Info die je nodig hebt zoals periode waarin de kaart geldig is, camping informatie werkt niet2door Sni***02/07/2026Fijne app
MeerFijne app. Alleen jammer dat er meerdere campings bij ACSI zijn aangesloten en deze niet zichtbaar zijn in de app. Dan moet je naar de site en daar staan er meer op. Ik vind het gemak van de app juist fijn om snel te zoeken.
4door Dus*****18/06/2026CampingCard
MeerWaardeloos
Boek en camping card gekocht werkt niet.Gaat nú zondag op vakantie.1door Alb*******06/06/2026Onbruikbaar
MeerWe reizen in Europa, momenteel in Frankrijk.
De CC digitaal is onbruikbaar, zonde vh geld. Je kunt hem niet zichtbaar maken, de app blijft zoeken en je gegevens worden niet zichtbaar, ook niet met WiFi. Vlgs kenners is er iets mis bij CC . Vlgs de campings die wij bezocht hebben komt dit veel voor.2door Ott******04/06/2026Inloggen lukt niet meer
MeerSta je bij de receptie van de camping om kaart te laten zien. Moet je opeens inloggen. Wachtwoord wordt niet meer herkend. Veranderen van wachtwoord lukt ook niet. Ga maar weer de fysieke kaart aanvragen. Altijd wat met de ACSI apps
1door Bch******03/06/2026
Nu populair
Laatste reacties
- Jo zei over Word Domination: "Leuke ap enkel wel heel jammer als je een nieuwe booster wilt..."
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Talkie: Tekst naar Spraak: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Talkie: Tekst naar Spraak: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
- Catharina zei over DVHN - Nieuws & Digitale Krant: "Ik mis het nieuwswoord. Kunnen jullie dit weer toevoegen? Het..."

