ZARA
Industria de Diseno Textil, S.A.LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Ontdek de collectie van Zara voor dames, heren en kinderen. Via onze applicatie en onze online winkels kun je al onze collecties en mode-edities voor de aankomende seizoenen bekijken en kopen.
Dames:
In onze Zara-collecties voor dames vind je de volgende categorieën kleding en accessoires:
- Overhemden
- T-shirts/body's
- Tops
- Sweatshirts
- Rokken
- Broeken
- Jeans
- Shorts
- Jassen
- Schoenen
- Tassen
- Zwemkleding
- Accessoires
- Lingerie
- Beauty
- Parfums
- Basics
- Total look
- Kostuums
Heren:
In de Zara-collectie voor heren vind je:
- Basics
- Broeken
- Cargo-/parachutebroeken
- Jeans
- Jacks/overshirts
- Sweatshirts
- T-shirts
- Overhemden
- Polo's
- Bermuda's
- Truien/jasjes
- Kostuums
- Regenjassen
- Colberts/blazers
- Schoenen
- Tassen/rugzakken
- Accessoires
- Parfums
Kinderen:
Een selectie kleding, accessoires en schoenen voor:
- Meisjes: 6-14 jaar
- Jongens: 6-14 jaar
- Babymeisjes: 9 maanden - 6 jaar
- Babyjongens: 9 maanden - 6 jaar
- Pasgeborenen: 0-12 maanden
Daarnaast bevat de Zara-collectie voor kinderen de sectie Edited/personaliseerbaar, een selectie kleding en accessoires die aangepast kunnen worden en die wekelijks wordt vernieuwd.
Naast onze permanente collecties vind je in de Zara-app al onze speciale lanceringen, onze beauty-categorie en onze lingerielijn.
Andere functies van de Zara-app zijn:
- Favorieten: gebruik je lijst met favoriete artikelen om alle kleding en accessoires te bewaren die je leuk vindt.
- Gemakkelijk, intuïtief en snel volgen van bestellingen en de retourzendingen. Volg je bestelling bij elke fase van het proces.
- Vind de dichtstbijzijnde Zara-winkel.
- Activeer de meldingen en ontvang informatie over nieuwe artikelen, lanceringen, speciale collecties...
Winkelmodus
- Gebruik je applicatie in de 'Winkelmodus' wanneer je in een van onze winkels aan het shoppen bent en gebruik alle functionaliteiten om je ervaring te verbeteren.
Zara QR-code:
Je kunt je QR-code in de Zara-app gebruiken voor het volgende:
- Houd al je aankopen bij de hand, of je ze nu online of in de fysieke winkel hebt gekocht. Identificeer je in de fysieke winkel met je Zara QR-code aan de kassa en vraag om de elektronische kassabon.
- Retourneren in de winkel, van zowel online aankopen als aankopen die in de fysieke winkel werden gedaan.
- Haal je onlinebestellingen op in de fysieke winkel.
--
ZARA van Industria de Diseno Textil, S.A. is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 15.1 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor ZARAis het laatst vergeleken op 12 Aug om 11:26.
Informatie
- Releasedatum:1 Aug 2012
- Bijgewerkt:11 Aug 2026
- Versie:18.18.0
- Compatibiliteit:Vereist iOS 15.1 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:239 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.7 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 18.18.0
Ontdek de verbeteringen die we hebben aangebracht in onze app om je koopervaring te verbeteren.
398 geschreven reviewsRecensies
Leuke app
MeerWel een leuke app, leuke foto’s en heel veel
Kleine maten. Je moet altijd spullen terugbrengen omdat ze klein zijn. Er zijn ook mensen met dikke billen en dikke armen. Verder wel leuk.3door Mar******03/08/2026I like zara but…
MeerOk so i like zara but the app is a little bit hard to use and i could not find the stuf that a needed:(
3door Sla*******14/03/2026Accurate Reference
MeerPlease put the size of the model and the size of the garment he or she is wearing.
5door Far****07/02/2026
Meer van Industria de Diseno Textil, S.A.
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
- Catharina zei over DVHN - Nieuws & Digitale Krant: "Ik mis het nieuwswoord. Kunnen jullie dit weer toevoegen? Het..."
- sara zei over FarmVille 2: Het boerenleven: "Maanden ben ik al in contact met Zynga over valsspelers bij de..."
