LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Het is het spel dat je "go-to" voor feestjes zal zijn. Wie is de Bedrieger is het leuke en hilarische spel dat je blijft raden en je afvraagt welke van je vrienden bedrieglijk is! Van zingen, tot dwaze accenten, tot fel betwiste feiten -- gebruik je beste beschrijving om je eigen topgeheime woord te beschrijven en overtuig je vrienden dat je niet de Bedrieger bent! Speel woorden van tientallen verschillende thema's van dingen die je ziet rondom het huis, beroemdheden, voedsel, pop referenties... of stuur je eigen ideeën in! Kenmerken: - Speel met twee vrienden of tot 12 mensen. - Werkt in tientallen talen op basis van je telefooninstellingen. - Wanneer je klaar bent met elk spel krijg je een mooie collage die je kunt delen. Van al het bedrog met je vrienden, zal de pret nooit stoppen! Spelletjesavonders, jullie app is hier.
--
Wie is de Bedrieger? van William Entriken is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 17.4 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 9 jaar.
Informatie voor Wie is de Bedrieger?is het laatst vergeleken op 10 Apr om 00:15.
Informatie
- Releasedatum:24 Dec 2013
- Bijgewerkt:19 Nov 2025
- Versie:1.7.4
- Compatibiliteit:Vereist iOS 17.4 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:4.56 MB
- Leeftijd:9+ jaar
- Beoordeling:3.4 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 1.7.4
Portugese lokalisatie toegevoegd
Recensie
Crasht
MeerIk vind het een leuk concept maar als ik de app opstart en op Play druk crasht die
Graag fix het in de volgende updates2door Daa******06/01/2017
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"
