Antwoord van make a snow angel
MeerSleep het woord snow in het woord angel en blijf daarna in het midden van het scherm wrijven tot er een rood pijltje staat.
5door Dem*******30/11/2012Leuk, maar moeilijk...
MeerLeuk spel, maar ik kom alleen mar niet verder bij 'make a snow angel'... :$
5door Otm*******13/02/2015Yes
MeerHet antwoord van make a cookie is GINGERBREAD. En volgorde van lichtjes is ORANJE GROEN BLAUW ROOD. MAAR WAT IS HET ANTWOORD VAN MAKE A SNOWMAN FROM RIGHT TO LEFT?
Hele leuke game trouwens 5door Pal*******26/12/2011Tap cristmas day
MeerDan moet je gewoon de 25e aantikken, niet zo moeilijk alleen wat moet je met die kool en die sok doen?
4door App******24/12/2011Leeuuuuk!
MeerKom alleen ff niet verder bij 'make a snowman from right to left', maar bij de andere ben ik er ook doorheen gekomen zonder antwoorden of tips, dus deze moet ook lukken!
5door Sfm**22/12/2011Bug
MeerEen bug gevonden, als je de lichten uit moet doen en dan 'off' niet naar de boom verschuifd blijft deze de hele tijd staan totdat je g
Het spel eindigt.
Verder is het spel best leuk! Soms moeilijk, maar de moeite waard ;)4door Pro*****20/12/2011Super
MeerErg leuk! Bij tap christmas day moet je doortellen tot de 25e
Wat te doen bij stuff the socking without the coal?5door Man*****20/12/2011Geniaal
MeerWeer een geniale impossible test!
Bij make it snow moet je schudden!
Maar wat moet je doen bij tap christmas day?5door Hes****18/12/2011Jammer
MeerIk kom niet eens verder als het eerste spel 'make it snow'... Dan is er niet erg veel aan..
2door Rs17/12/2011
Nu populair
Laatste reacties
- Fam van Beek zei over Woodoku - Houten Legpuzzels: "Afgelopen maanden steeds meer reclames die je helemaal moet..."
- Stephen zei over Justin Guitar: Gitaar Stemmer: "Voor iedereen die ook zonder app zijn gitaar snel wil stemmen,..."
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."

