Server
MeerLeuk spel. Veel mogelijkheden, veel vrijheid min punt is echt wel dat de server vaak niet bereikbaar is en dan loopt het spel vast. Je krijgt dan een melding als: oeps er ging even iets mis. Of hij blijft gewoon maar zoeken. Hierdoor kan je dan de opdrachten als je die wilt voltooien niet doen.
3door Kui******11/12/2025Top spel, maar met bugs na laatste update
MeerSuper leuk spel! Het enige nadeel is dat na sommige updates, water/elektra/afval constant in ‘t rood blijven staan (ook met bijbehorende popups). Dit vind ik zelf irritant, maar verder is ‘t een top spel met veel afwisseling!
4door Anv****10/12/2025Leuk spel
MeerLeuk spel, tikkeltje verslavend ook als je niet oppast. Alleen veel, maar dan ook echt veel te veel, reclame.
4door Njt**09/12/2025Kan geen onderwerp uitdagingen doen.
MeerKan iemand helpen? In mijn sim city kan ik het icoontje van de ontwerp uitdagingen niet vinden ik heb echt overal gekeken in mijn sim city maar kan het nergens vinden. Misschien komt het door de updates (I don’t know) maar kan iemand helpen?
Verder is het een fantastisch spel!4door J E*******04/12/2025Goed en eerlijk spel
MeerRealistisch spel, alleen jammer dat politie bureaus brandweer ect een maximum bereik hebben, en niet een maximaal aantal woningen die ze onder zich kunnen nemen, nu moet alles dicht op elkaar staan
4door Nie*****20/11/2025Addicting in a good way.
MeerNot your typical idle game. It’s actually fun when actively playing for a long time too. Progressing in levels is challenging but rewarding. A lot of content that doesn’t get boring. Weekly and seasonal challenges are kept updated and are quite fun.
Only real annoyance is that at some point in the game the whole Trade HQ is filled up with beach & mountain expansion stuff that no one buys. I would like to see more useful items.5door Nie*******19/11/2025Veelzijdige game met beperkingen.
MeerAllereerst is de land groote een beperking voor de jarenlange spelers. De huidige aanpassingen met diverse munten en conversies verandert per cyclus. Er is geen peil op te trekken. De uitdagingen om gebouwen te verkrijgen ligt veel te hoog. Hopelijk gaan ze hier iets aan doen.
De cheaters blijft een probleem. Zoveel pompoenen is ook wat overdreven. Verhoog wel de conversie om de doelen te halen.
Het spel wordt beter, maar bij sommige spellen is de doelstelling niet meer haalbaar. Zoals recent het bierfestival. Tevens zijn er veel cheaters in de oorlog. Moeten echt worden verwijderd. Tevens is er meer land nodig voor de geoefende spelers. Nu staan er zoveel items in de opslag. Dus van 5 sterren naar drie.
Meer land tegen betaalbare prijzen of doelen.
De conversie van krakelingen naar groene munten is te laag.
Blijf het spel verbeteren.
Het spel is aanzienlijk verbeterd over de afgelopen jaren. De hoeveelheid verschillende munten is een pre, maar het zou handig zijn om hier een (sub)menuetje voor te hebben. Grote aanbeveling is nu meer land en bereikbaar qua doel. Nu is 10 miljoen inwoners voor het vijfde land lastig.
Zou een locatie op de maan een optie zijn?
Met treinen, steden, battles, opslag, type gebouwen. Als ervaren spelers krijg je genoeg om het zelfs verslavend te maken als je van de vele steden en culturen houdt. Ook zijn er minder cheaters dit maakt het spel leuker.
Het gebrek aan ruimte om te bouwen blijft een punt van kritiek, zeker met de treinen en de vele gebouwen in de “wacht” heb je veel ruimte nodig. Het duurt eindeloos alvorens je het laatste land kunt ontgrendelen. Wellicht gewoon meer land per gebied gaat ook helpen of bedenk een nieuw gebied, die wel gemakkelijk is toe te voegen. Graag met bergen en strand.
Keep going.2door Swe*******16/11/2025Money, money, money
MeerHet enige waar dit spel om draait is zoveel mogelijk geld voor de ontwikkelaars te verdienen zoals altijd.
3door Loe****15/11/2025Super goed en leuk
MeerJe leert ook je eigen stad maken (niet dat dat nou gebeurt maar..) en omgaan met geld
5door Fin***14/11/2025Rivier delta
MeerHeel veel oorlogen heb ik gevoerd om de rivier delta te kunnen kopen met platina sleutels.
Sluit het helemaal niet mooi aan.5door G H****05/11/2025Top spel!
MeerSpeel dit spel al 10 jaar. Een spel van planning, samenwerking met teamgenoten, creativiteit met bouwen en het oorlog element tegen andere clubs is super leuk!
5door Anoniem05/11/2025Bug probleem
MeerIn het scherm zit een ideeën wolkje vast op een plek en het gaat maar niet weg. Het spel is wel leuk.
3door Fij***04/11/2025Matig
MeerHet spel wordt te groot voor mijn iPad er wordt te veel gb,s gevraagd door de nieuwe veranderingen in het spel oa het nieuwe geld systeem
3door Kla*******04/11/2025In het begin heel leuk, maar dan….
MeerHet opstarten van de stad is leuk en levert wat vermaak op, maar dan komen de extra elementen zoals het zee monster, de vu-toren en de regio’s. Dan is het niet meer te behappen. En knap ik af. Jammer, dat game ontwikkelaars denken dat een spel beter wordt als je veel te veel gedoe toevoegt.
2door Dol*******02/11/2025Mwa
MeerLeuk maar je kan niet snel door. Dus je moet water en elektriciteit weer erbij krijgen of gebouwen bouwen maar je hebt niet genoeg geld. Je krijgt heel weinig geld namelijk. Je merkt dat ze uit zijn op dat je geld koopt.. dat maakt het spel minder leuk.
3door San*****31/10/2025Lastig
MeerOpzich een leuk spel alleen onmogelijk om iedereen in je stad tevreden te houden.
3door Voe*******30/10/2025SimCity
MeerIk speel het al geruime tijd elke dag. Je bouwt een fascinerende stad. Het oorlogvoeren hoeft voor mij niet zo. De treinen kunnen duidelijker worden uitgelegd. Bovendien rijden zij bij het passeren over elkaar heen.
Inmiddels is de hoofdstad vol, twee satellietsteden zijn in ontwikkeling, nu wreekt zich het gebrek aan treinstations. Inwoners vragen er om maar ze zijn allemaal al gebruikt. Graag meer stati9ns.4door Tho*******29/10/2025Burgemeesterstrijd
MeerWaardeloos dat de beloning bij de burgemeesterstrijd bij level 38 naar 150 briefjes is gegaan.
1door Uhl*****29/10/2025
Nu populair
Laatste reacties
- AmeliaRaimi3727 zei over Stickyboard 2: " "Sensuele volwassen nimf zoekt een stormloop van extatisch..."
- NormanPorgo zei over Stickyboard 2: "А ты уже..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"
- Allard Postmus zei over WordOn HD: "Ik heb een probleem met Wordon wat betreft de totaal stand Ik..."
- Leo zei over Vita Mahjong: "Na de update is het spel veranderd en niet ten goede. Ook had..."
- Dion zei over Bonnetje: "Teleurstellende ervaring, onduidelijke communicatie en..."
- Bert Maas zei over PaperCal: "Gebruik papercal al jaren tot volle tevredenheid, maar opeens..."
- Modus Hayday zei over Hay Day: "Verloren mijn spel Hayday level 174 Opa 28081952"

