LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Quento is het leukste rekenspel van Nederland voor jong en oud! Je leert sneller en slim hoofdrekenen maar het is vooral leuk om doen! En dat lekker zonder advertenties.
Geniet van eindeloze spelrondes, een dagelijkse uitdaging, zen-modus en vele getallenreeksen zoals 1 t/m 99 of de getallen uit de tafels. En met de nieuwe "Quento op School" uitbreiding is Quento nog beter klassikaal te gebruiken om met alle leerlingen of in kleine groepjes te oefenen met spelrondes die op maat kunnen worden klaargezet!
NRC: "Sinds Quento moet ik moeite doen om m'n iPad van collega's terug te krijgen!"
iPhoned: "Een fantastisch leuke rekenpuzzel."
iPadBlogs: "Simpel, elegant en verslavend."
iCulture: "Een leuke app om je hersens even een opkikker mee te geven."
Hoe werkt het? Quento geeft jou het antwoord, maar kan jij som erbij maken?
Swipe een som bij elkaar door van een getal naar een + of - te gaan en weer naar een getal. Is je uitkomst hetzelfde als eentje boven het speelbord dan heb je een ster behaald! Verzamel genoeg sterren en ga door naar de volgende ronde!
Quento bevat geen advertenties en de gratis versie biedt meer dan genoeg uitdaging om volledig gratis gebruikt te kunnen worden op school en thuis.
Pas als je echt meer denkwerk wilt verrichten is er de mogelijkheid om een éénmalige aankoop te doen en alle extra uitdagingen aan te schaffen.
Op die manier proberen we iedereen zo blij mogelijk te maken met onze spellen! Veel plezier :-)
--
Quento van Q42 B.V. is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 9.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Quentois het laatst vergeleken op 6 Feb om 15:33.
Informatie
- Releasedatum:7 Jan 2013
- Bijgewerkt:3 Oct 2018
- Versie:2.0.2
- Compatibiliteit:Vereist iOS 9.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:3.29 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:2.7 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 2.0.2
Bug opgelost waardoor de app een zwart scherm toonde bij het opstarten.
9 geschreven reviewsRecensies
Meedraaien met sta-lig-richting
MeerJammer dat de app niet meedraait als je je iPad liggend hebt. Nu moet ik steeds iets zoeken om de iPad tegen aan te zetten. Ik heb een iPad met toetsenbord dus eigenlijk altijd liggend.
3door Mar******23/11/2020Volledige versie werk niet meer
MeerUpdate is top, alleen nu ben ik de volledige versie kwijt. Quento aangekocht in 2013.
3door Cen**14/08/2018Simpel en leuk spel!
MeerErg handig om hoofdrekenen weer bij te spijkeren! Wel zou vermenigvuldigen en delen een leuke toevoeging zijn.
5door Far*******13/02/2013
Reageer op deze app
Recent bekeken
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"
- Allard Postmus zei over WordOn HD: "Ik heb een probleem met Wordon wat betreft de totaal stand Ik..."
- Leo zei over Vita Mahjong: "Na de update is het spel veranderd en niet ten goede. Ook had..."
- Dion zei over Bonnetje: "Teleurstellende ervaring, onduidelijke communicatie en..."
