LET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Met de Plugwise Home app kun je de volgende systemen thuis en onderweg bedienen:
- Adam OT-thermostaat upgrade kit;
- Adam HA voor zoneverwarming;
- Anna wifi-thermostaat;
- Tom radiatorkraan;
- Lisa zonebediening en display.
Installeer eerst de gateway en vervolgens de app als je thuis bent. Controleer of je smartphone of tablet verbonden is met hetzelfde netwerk als waarmee Anna of Adam verbonden is.
Met de app kun je eenvoudig de temperatuur in huis zien en instellen.
Ook kun je super simpel een temperatuurschema maken.
Met Adam kun je alleen de temperatuur en een schema instellen als jouw thermostaat dit ondersteunt. Weet je niet zeker of jouw thermostaat wordt ondersteund? Kijk op https://www.plugwise.com/nl_NL/products/adam.
Wil je Anna aan de app toevoegen? Dit ondersteunen wij vanaf firmwareversie 1.8.17 en hoger.
--
Plugwise Home van Anna Technology B.V. is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 13.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Plugwise Homeis het laatst vergeleken op 30 Dec om 17:13.
Informatie
- Releasedatum:4 May 2017
- Bijgewerkt:16 May 2025
- Versie:1.6.22
- Compatibiliteit:Vereist iOS 13.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:16.2 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:2.4 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 1.6.22
Snellere opstarttijd – Je bent sneller aan de slag
Fris nieuw uiterlijk – Met het nieuwe Plugwise logo en App icoon
Betere verbinding – Verbeterde stabiliteit bij gebruik in en buitenshuis
Nieuwe naamgeving – Gateways heten nu Hubs, wel zo duidelijk
72 geschreven reviewsRecensies
Veel gas bespaard
MeerDankzij de zoneregeling met verwarmen per kamer heb ik afgelopen jaar zeker wel 30% gas bespaard. App werkt goed en start snel op.
5door Mxx****05/10/2025Top helpdesk
MeerNa wekenlang proberen om de Anna app te connecten met de smile is het eindelijk gelukt dankzij Jelle en collega! Uiteindelijk bleek er een probleem te zitten in mijn telefoon en terwijl dit niet aan jullie ligt heeft Jelle zich enorm ingezet om mij hier toch mee te helpen. Hij gaf niet op en… het is hem gelukt. Ontzettend dank hiervoor
5door Dia*******05/03/2025Service
MeerSuper geholpen en niet moeilijk doen over vervanging van items
Begrip volle en duidelijke en snelle responsie van de helpdesk5door G N******24/01/2025
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Santohoasp zei over Stickyboard 2: "Ever wondered what it would be like to create your own..."
- Santohoasp zei over Stickyboard 2: "Ever wondered about the psychological impact of interactive..."
- OliviaRaimi1007 zei over Stickyboard 2: " Erotic minx wil haar vleselijke verlangens verkennen."..."
- NormanPorgo zei over Stickyboard 2: "А ты уже..."
- OliviaRaimi7330 zei over Stickyboard 2: " "Exotische sirene hunkert naar de sensatie van verboden..."
- AmeliaRaimi2534 zei over Stickyboard 2: " "Exotische sirene hunkert naar de sensatie van verboden..."
- NormanPorgo zei over Stickyboard 2: "А ты уже..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"
