Snelle manier om te digitaliseren
MeerIk maak foto’s met mijn mobiel van schriftjes en andere herinneringen en die zet ik hiermee om in pdf om op mijn e reader te kunnen bekijken. Gaat een stuk sneller dan eerst op de pc moeten zetten.
5door Suz*******11/11/2018Geweldig!
MeerEindelijk een oplossing voor de kansloze iBook app, waar je helemaal niets mee kunt. Deze app geeft je volledige vrijheid om simpel een pdf vanuit de app te mailen.
4door Rvs*****03/08/2018Perfect!
MeerPerfect free app to convert photos to pdf, very handy for making screenshots to pdf !
5door Mel*******16/12/2017Top app
MeerWerkt precies zoals ik hoopte, even snel wat foto's in een pdf proppen, geweldig
4door Gom*******05/04/2016Nuttige en handige app
MeerDit is een handige en nuttige app, zet de afbee je iPhone/iPad om in pdf die je dan weer kunt opslaan. Handig voor sites die niet overweg kunnen met png bestanden.
3door Ron*******27/03/2016Super eenvoudig
MeerHeel gemakkelijk van meerdere foto's één pdf te maken en in mappen/cloud/email etc op te slaan
5door Arl*******05/01/2016Handig
MeerZeer handig tooltje op foto's om te zetten naar pdf en op te slaan in mappen of cloud
5door Tib*******26/12/2015
Nu populair
Laatste reacties
- Fam van Beek zei over Woodoku - Houten Legpuzzels: "Afgelopen maanden steeds meer reclames die je helemaal moet..."
- Stephen zei over Justin Guitar: Gitaar Stemmer: "Voor iedereen die ook zonder app zijn gitaar snel wil stemmen,..."
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."

