Domme mensen
MeerDeze app is een samenkomst van domme mensen die niet een beschrijving etc kunnen lezen
1door Dio*****09/07/2025Crash report
MeerV15.170.0 iOS crasht bij alle auto advertenties als je op meer opties klikt.
Ik snap niet mp om meer details vraagt. Ik ben van mening dat ik duidelijk genoeg ben.1door Yvg**08/07/2025Flut
MeerWat een flut app geworden.
Als je iets wilt uploaden stopt de app de hele tijd en kan je weer opnieuw beginnen en niks uploaden2door Anoniem06/07/2025Kopersbescherming is oplichting
MeerVerkoper was niet in staat om mijn aankoop op te sturen.
Kortom ik heb niks en Marktplaats is 4,95 rijker.1door Chi****06/07/2025Geen meldingen
MeerDoe alstublieft wat aan het probleem dat je het grootste deel van de dag geen notificaties krijgt op de iPhone. Soms komen ze wel door maar het grootste deel van de dag niet, dan moet je telkens de app openen om vervolgens naar berichten te gaan en refreshen om te controleren of je berichten hebt en dit probleem speelt als heel lang en bij meerdere mensen die ik ken.
1door Pen*******04/07/2025Drama geworden
MeerSteeds meer reclame en steeds meer onterechte reviews die niet gecontroleerd worden.,alleen maar omdat ze het niet voor de geboden prijs krijgen.
Als ondernemer krijg je soms een slechte beoordeling omdat je niet s el genoeg kan komen en dat het maar beter is je advertentie te verwijderen als je toch geen tijd hebt in de periode dat zij het zouden willen.
Bereiken kun je Marktolaats ook zeer moeilijk.2door Jdj*******04/07/2025Dagelijks crashes
MeerJarenlang geen problemen gehad met de app, maar sinds een paar weken vrijwel dagelijks crashes. Er is iets aan de app toegevoegd wat het enorm instabiel maakt.
1door H 1****04/07/2025De app weer terug op vorig niveau
MeerGoed nieuws van Marktplaats: Met de nieuwste versie crasht de app niet meer!
Verder blijft het Marktplaats; zoekresultaten zijn vaak toch niet wat je had ingevuld. En zo blijven er nog wel wat ergernissen over.1door Rol**02/07/2025Zoals gewoonlijk doet marktplaats niks voor particulieren! Alleen voor betalende bedrijven
MeerBeste markplaats.
Ik ben al bijna 20 jaar lid van marktplaats, ik gebruik het met plezier maar ik wil graag weten wie mij als favoriete verkoper heeft staan! Waarom is die optie er niet? Zodra ik iets verkoop is het al 1 keer bekeken. En ik heb ook last van een stalker omdat diegene mij als favoriete verkoper heeft staan.
U zecht te gaan kijken? Maar ik heb de vraag vorig jaar gesteld aan klantenservice…. En ze waren er mee bezig…. Ik weet dat er niks zal gebeuren met de klacht. We zullen zien, of marktplaats alleen naar betalende bedrijven en sponsors luistert of ook de gewone burger1door S Y*******02/07/2025App valt uit
MeerSinds enkele dagen valt de app continu plotseling uit. iPhone, recente iOS - natuurlijk gebruik ik de meest recente versie van de app
1door Wan*****02/07/2025Fijne app, maar crasht elke keer
MeerSinds de laatste update crasht de app elke keer wanneer je klikt op ‘meer kenmerken’, bijvoorbeeld in een advertentie van een auto. Vervolgens moet je weer bijna helemaal opnieuw beginnen met zoeken, omdat ook niet alle filters bewaard worden…
MP, alsjeblieft, stop met het creëeren van meervoudige bugs met het oplossen van eentje.3door Joo*****01/07/2025Welkom op MarktCrash!
MeerZoek je een unieke crash-ervaring? Download dan deze app. Bug fixes en prestatie verbeteringen zijn niet van invloed op het crashen dat nooit lang op zich laat wachten. De ontwikkelaars doen hun uiterste best dat zo te houden.
1door Rin****30/06/2025Top
MeerBen als sinds het begin bij marktplaats. Gewoon super top.Ik kan niet zonder haha
5door Cad*******30/06/2025Fijne app gebruik het wel veel.
MeerZeer fijne app werkt goed ik zou het wel fijn vinden als men verwijderde berichten weer terug kon halen.
5door Seb*******28/06/2025Bug in aanpassen vraagprijs
MeerOver het algemeen ben ik tevreden met Marktplaats. De app doet wat hij moet doen: advertenties plaatsen, zoeken, chatten – allemaal prima. Gebruiksvriendelijk en overzichtelijk.
Maar sinds de laatste update zit er een vervelende bug in die echt irritant is. Als je de vraagprijs aanpast naar bijvoorbeeld €32.500, verandert de app dit automatisch in €32,50. Dit gebeurt telkens weer, ook na het afsluiten en opnieuw opstarten van de app.
Uiteindelijk kon ik het gelukkig wel goed zetten via de webversie, maar in de app blijft het misgaan. Dat is natuurlijk niet de bedoeling bij zoiets essentieels als het invullen van de prijs. Graag z.s.m. oplossen!
Update 13-06-2025
Probleem met aanpassen prijs nog steeds niet opgelost, ook veel last van crashes. App al opnieuw geïnstalleerd maar dit biedt geen soelaas.
Update 27-06-2025
Nog steeds problemen met aanpassen prijs en stabiliteitsproblemen.3door G d******27/06/2025Crashes sinds laatste update
MeerSinds ongeveer een week crasht de app regelmatig of loopt die vast. App heeft jarenlang prima gewerkt. Ik gebruik GBoars keyboard maar ik weet niet of dat het probleem is.
2door Jet****27/06/2025Bij bewezen oplichting
MeerBij bewezen oplichting sta je er alleen voor en laten ze oplichters actief. Ga maar aangifte doen. Politie doet niets eerder dan na vijf meldingen. Maw het platform voor oplichting.
1door Nic***27/06/2025Veel crashes
MeerLeuke app met veel features, maar door de vele crashes moet je alle teksten eerst in notities zetten en copy/pasten.
3door Dan**26/06/2025
Nu populair
Laatste reacties
- Edje Kadetje zei over Nescafé Dolce Gusto: "De makers van deze app update waren waarschijnlijk dronken..."
- Mick zei over Nescafé Dolce Gusto: "Snel De update van de app is in elkaar geprutst door een Agile..."
- Louistraxy zei over De Stentor - Digitale krant: " https://FestivalMaskWorkshop.com offers hands-on mask-making..."
- KevinkaX zei over Stickyboard 2: " https://ClayCraft-Studio.com offers pottery and sculpture..."
- Louistraxy zei over De Stentor - Digitale krant: " https://ClayCraft-Studio.com offers pottery and sculpture..."
- Joop Wink zei over Klaverjas HD: "Al jaren speel ik dit spel.maar in windows 11 kan ik nergens..."
- Marc zei over Simple-Simon: Field Service: "0 ! sterren, wat een onbruikbare waardeloze app zeg, wat een..."
- A.Barbulet zei over PaperCal: "Hoe synchroniseer je deze app op zowel iPhone als iMac?"
- Wim van ijzendoorn zei over ANWB Onderweg & Wegenwacht: "Prijzen vermogen van laadpalen kloppen niet 22Kw is heel vaak..."