Goed maar mis regen notificatie
MeerAlle nuttige weerinformatie staat in een duidelijk overzicht maar ik mis de push notificatie voor als er regen op komst is op mijn locatie.
4door Her*****16/08/2026Goed - maar beter 14 dagen overzicht
MeerZoals een van de eerdere reviews - een betere/simpelere klik-vrij overzicht over de volgende 14 dagen zou de UX beter maken. Maar wel een goed ontworpen app.
4door A27*****13/08/2026Matige en niet gebruiksvriendelijk
MeerWat een verslechtering tov vorige versie. Nu een zoekplaatje om meerdaagse verwachtingen te zien. Geen menu en dus geen idee waar wat te vinden is. Duidelijk niet ontwikkelend vanuit gebruikers perspectief
2door Mr ******13/08/2026Simpel en overzichtelijk.
MeerSimpele en overzichtelijke weer-app.
Mooie ook dat er meldingen van aardbevingen opstaan. Het is wel jammer dat knmi alleen de schaal van Richter toont. De schaal van mercalli zou een beter onderscheid geven. Qua Richter lijken de bevingen in zuid en noor Nederland op elkaar. Maar de mercalli schaal is vele malen heftiger doordat de bevingen in noord Nederland zich vlak onder het maaiveld bevinden.4door Zwa*******07/08/2026Vatbaar voor verbeteringen
MeerRedelijk bruikbaar maar kaarten zijn niet te verschuiven of te zoomen. Dat is extra hinderlijk als je aan de grens woont.
Oost Groningen wordt ook nog eens gedeeltelijk afgedekt door het pulldown menu, met name bij de regenradar.4door Sin******31/07/2026Regenvoorspelling stuk?
MeerPrima app en UX is goed bruikbaar. Van de regenvoorspelling klopt echter weinig. Vaak toch regen als 0,0mm voorspeld is. Als andere apps het wel voorspellen en gebaseerd zijn op jullie eigen data dan zitten er fouten in.
2door Xad****26/07/2026Neerslagradar
MeerHallo
Nuttige app. Vooral de neerslag radar is prachtig. Jammer dat er een menu zit boven de landkaart, net boven Groningen . Hierdoor is een gedeelte niet goed zichtbaar. Ook jammer is het dat de kaart niet zoomt. Dat zou het probleem van het menu ook oplossen.5door Kla*******26/07/2026Altijd mis
MeerGeen enkele weersvoorspelling klopt, misschien de oude meetapparatuur vervangen ?
1door Kal*****14/07/2026Mooie app
MeerEnkele opmerkingen:
Verkeerde titel bij 14-daagse verwachting;
Als je bij een locatie kijkt, naar beneden scrollt dan zie je 7-daagse verwachting. Vervolgens klik je op 14-daagse verwachting en dan staat er weer 7-daagse verwachting.
Bij de 14 daagse verwachting:
Als je bij de 1e 2 dagen de temperatuur selecteert en vervolgens naar dag 3 of verder gaat, dan moet je weer de temperatuur selecteren. Gaat automatisch terug naar neerslag4door B R*******09/07/2026F > C
MeerLastig dat je in de app geen graden Celsius krijgt voorgeschoteld. Ik kan nergens vinden waar je dat aanpast. In de instellingen op mijn iPhone staat regio en C graden allemaal goed ingesteld.
3door Ted*******06/07/2026Verwarrend
MeerDe temperatuur per uur van een dag verschilt van de max temperatuur met wel 2 graden. Als je de dag opent zie je de huidige temperatuur en niet min/max er bij.
4door Hes****06/07/2026Mooie app, maar
MeerVan de regen voorspelling klopt niet veel van.
Er zijn flinke buien hier, maar de app geeft aan dat het droog blijft (neerslag 0 mm) en dat keer op keer.
Als buienradar flinke neerslag aangeeft soms in het donker rood, staat de KNMI app op 0 mm neerslag.
Dus voor mooi weer deze app, en wil je weten of het gaat regen of droog blijft, buienradar.2door Mic*****05/07/2026Betrouwbare app
MeerBetrouwbare app. Vormgeving zou beter kunnen nog.
Even update: Fijn ook hoe jullie omgaan met opmerkingen uit reviews en daarna de app te proberen te verbeteren.5door Nic*******04/07/2026bijna 5 sterren
MeerPrima weerapp. Op dit moment mijn favoriet. Een minpuntje. Als je bovenin Friesland woont zie je niet alles meer aankomen op de radar. Het keuzemenu zit daar. Heel jammer. Anders 5 sterren.
4door Str*******28/06/2026Kan er niet aan wennen.
MeerVind het geen prettige app. Te veel gedoe voor ik bij de gewenste info kom.
Helaas geeft de KMI van België het Nederlandse weer niet meer.1door 349*28/06/2026Fijne app, widget werkt niet
MeerHele fijne app, zeker met de toevoeging van het vooruitkijken in de neerslagradar. Ontzettend compleet, overzichtelijk en mooi. Enige puntje van kritiek: de widget werkt niet. Die blijft aangeven dat je een locatie moet kiezen, ook als je die al lang en breed gekozen hebt.
4door Dio*****28/06/2026Kaart te klein
MeerDe verhoudingen kloppen niet en er wordt te weinig ruimte buiten NL getoond. Je ziet niet wat er uit het zuiden in het zuiden aankomt, zelfde met het noorden.
3door Joo***28/06/2026Heel moeilijk te volgen
MeerHoe deze app door de review is gekomen kan ik niet begrijpen. Zo ondoorzichtig, zoveel toeters en bellen, linkjes, maar wat je echt nodig hebt (zomen op de kaart, plaatsnamen, buien duidelijker bij dieper zoomen…). Voor mij compleet waardeloos. Perfect voorbeeld hoe een app niet hoort te zijn, kijk aub even naar de guidelines van app design!
1door M R******27/06/2026
Nu populair
Laatste reacties
- Jo zei over Word Domination: "Leuke ap enkel wel heel jammer als je een nieuwe booster wilt..."
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
- Catharina zei over DVHN - Nieuws & Digitale Krant: "Ik mis het nieuwswoord. Kunnen jullie dit weer toevoegen? Het..."

