Superrrrrrr
MeerSuper spel. De snelheid waarmee je moet spelen leert je supergoed omgaan met een tablet! Een grote uitdaging om het volgende level te halen.
5door Hap******07/02/2015Te moeilijk
MeerErg jammer dat je helemaal opnieuw moet beginnen als je een level niet haalt en niet voldoende muntjes hebt. Je kunt een spel ook te moeilijk maken, waardoor de lol gauw af is. Het spel op zich vind ik nl erg leuk om te doen, maar niet op deze manier.
2door Mai*****23/07/2014Leuk maar jammer!
MeerErg verslavend maar erg jammer dat er geen mogelijkheid is om je voltooide levels op te slaan. Zit je eindelijk in 2.3 heb je geen gespaarde muntjes meer moet je weer bij 1 beginnen. Ja als je munten koopt dan kan je weer verder kost je wel 500 munten per keer.
3door Gyt****31/08/2013Valt tegen
MeerJammer dat je bijna niet verder komt, omdat het dan steeds 500 munten kost. Nu naar 2 maanden is level 4 het verste dat ik gekomen ben, lol raakt er van af
2door Lov*******30/08/2013
Nu populair
Laatste reacties
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
- Catharina zei over DVHN - Nieuws & Digitale Krant: "Ik mis het nieuwswoord. Kunnen jullie dit weer toevoegen? Het..."
- sara zei over FarmVille 2: Het boerenleven: "Maanden ben ik al in contact met Zynga over valsspelers bij de..."

