Huishoudboekje & Budget Fleur
Akash JainLET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Fleur is een leuke, stijlvolle en eenvoudige app voor het plannen van je budget en het bijhouden van je uitgaven. Met de app voeg je eenvoudig je dagelijkse uitgaven en inkomsten toe. Je kunt ook een maandelijks budget instellen, meerdere rekeningen aanmaken en je spaargeld en schulden bijhouden. Fleur is een alles-in-één-app die je helpt je geldzaken te beheren.
Belangrijkste functies:
- Minimalistisch, elegant en stijlvol ontwerp
- Beheer samen met je partner jullie budget
- Houd eenvoudig uitgaven en inkomsten bij
- Houd eenvoudig je salaris, spaargeld en schulden bij
- Stel een maandelijks budget in
- Stel een budget in voor elke categorie
- Bekijk inzichten en krijg meer inzicht in je uitgavenpatroon
- Plan eenvoudig een dagelijks, wekelijks, tweewekelijks of maandelijks budget
- Bekijk je transactiegeschiedenis in de kalender
- Voeg terugkerende transacties toe
- Maak nieuwe categorieën aan
- Zoek en filter eenvoudig
- Synchronisatie via iCloud
Lees hier meer over onze Algemene voorwaarden en ons Privacybeleid:
http://fleur.app/privacy_terms
We staan altijd voor je klaar!
- Heb je problemen of vragen? Stuur ons dan gerust een e-mail. We hopen dat je onze app net zo graag gebruikt als wij! :)
--
Huishoudboekje & Budget Fleur van Akash Jain is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 15.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Huishoudboekje & Budget Fleuris het laatst vergeleken op 16 Oct om 18:09.
Informatie
- Releasedatum:22 May 2022
- Bijgewerkt:11 Oct 2026
- Versie:3.1.4
- Compatibiliteit:Vereist iOS 15.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:109 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.7 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 3.1.4
- Bug fixes and performance improvements
84 geschreven reviewsRecensies
Geweldige app
MeerHet is een geweldige app. Enige wat er misschien nog bij kan, bij de schulden een notitie toevoegen
5door Gio*******23/09/2026Echt een super fijne app! ⭐️
MeerEcht een geweldige app! Dit is precies wat ik zocht. Alles is heel overzichtelijk en eenvoudig in gebruik en de categorieën sluiten perfect aan. Het fijne is dat je ze ook zelf kunt aanpassen, waardoor je de app helemaal naar je eigen situatie kunt inrichten. Ook de klantenservice verdient een compliment, want die is snel, vriendelijk en ontzettend behulpzaam. Ik ben er heel blij mee! Kortom, absoluut een aanrader! ⭐️
5door Lin*******04/09/2026:)
Meerecht een top app! ook fijn in gebruik! het enige jammere is, is dat het niet meteen heel duidelijk is wat er al betaald is en wat er nog betaald moet worden.
4door Sok*******30/06/2026
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Jolanda Smit zei over pym. Je fotoboek, al klaar: "Sinds 2013 al een gebruiker en sindsdien (zo goed als) elke..."
- Ludo zei over HERE WeGo Kaarten & Navigatie: "Op de iPhone is HereWeGo een goede navigatie app, echter met..."
- Soundmaster zei over UNDOK: "UNDOK werkt niet meer na installatie iOS27! Alle richtlijnen..."
- Ryan zei over James-Horeca: "Zeer teleurstellende ervaring Helaas heb ik een erg negatieve..."
- Ro Rare zei over myOpel: "LoL dat een company als Opel zo'n slecht functionerende..."
- Jo zei over Word Domination: "Leuke ap enkel wel heel jammer als je een nieuwe booster wilt..."
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Talkie: Tekst naar Spraak: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."

Reacties
Om uitgaven te categoriseren bestaat er de “inzicht” tab. Sinds half februari werkt die niet meer. Pas enkele weken later communiceert SNS dit naar de klanten, handig
Goedenavond,
Met plezier gebruik ik deze app nu ongeveer 3 maanden. Ik vind het een super fijne app. Helaas werkt de app nu al een aantal dagen (5) niet meer.
Hij blijft op zwart beeld staan. De app werkt bij mijn vriend nog wel.
Hopelijk hebben jullie voor mij de oplossing.