Offline kaarten
MeerWaarom moet de app op de voorgrond open blijven met wifi om de offline kaarten te downloaden.
Waarom kan dit niet op de achtergrond en met mobiel data?2door Sjo*****07/08/2026Top navigatie app, maar kan nog beter
MeerWe gebruiken deze app al een aantal jaren in binnen- en buitenland (Europa, uSA en Canada) en werkt heel goed. Voorstel voor drie verbeteringen: 1. ZET DE POINTER VAST (midden onder in scherm) Nu dwarrelt deze over het hele scherm!. 2. Kortere gesproken teksten in Nederlands; teksten zijn vaak te lang en worden te vaak herhaald. In USA en Canada zet ik ‘m daarom op Engels (deze teksten zijn “efficiënter”)
5door Sta******29/07/2026Beste navigatie app voor de auto
MeerVoor fietsen of wandelen zijn er betere zoals Organic Maps maar Here WeGo is voor auto de beste. Prettige UI en weergave, goede opties.
Daarnaast zie je ook locaties als restaurants, hotels, bedrijven, musea etc inc foto’s en links naar de site van die bedrijven.5door Rec*******07/07/2026Stem onhoorbaar
MeerHoe regel ik het stemgeluid?
Het is soms heel zacht, meestal niet hoorbaar.
Dank u voor het vlotte antwoord:
“Verhoog het volume van uw apparaat terwijl het testgeluid in de app wordt afgespeeld.”4door Ibo*******06/07/2026Onoverzichtelijk door regelmatige focus op tankstations
MeerElke keer als je in de buurt van een tankstation komt wordt de route uitgezoomd. Dan heb je dus geen goed beeld van de weg waar je dan rijd. Als ik net getankt/gegeten heb dan heb ik dat voorlopig niet meer nodig en zou ik liever de focus op de weg houden. De functie is natuurlijk handig als je wilt tanken of een stop wilt maken maar zet dan een knop op het scherm waarmee ke de functie aan/uit kunt zetten
3door Anoniem06/07/2026Sync collections does not work
MeerNice app. But of limited use because syncing collections does not work. I’ve tried all recommended actions to get it working but to no avail. Just a poor implementation.
2door Prj**05/07/2026Navigation
MeerGreat as navigatiesysteem, background to Bright, more color please, or legend list with choice of color.
5door M B***24/06/2026Niet altijd correcte afsluitingen
MeerIk heb de app inmiddels een paar keer geprobeerd. Bevalt in principe best heel goed, maar ik kom erachter dat er soms ten onrechte wegafsluitingen worden aangegeven. Zo was volgens Here afgelopen weekend de A4 dicht ter hoogte van Bosplaat, wat helemaal niet het geval was.
Verder nog een suggestie: geef aan hoeveel minuten vertraging er wordt verwacht op de route. Niet alleen op het routekeuzescherm, maar ook live tijdens het navigeren.3door Pau*******16/06/2026No clear customisation
MeerLike too many apps it makes assumptions about preferences based on location and language. It set everything to imperial and no way to change it to metric unless, i'm guessing, one chooses a different language option. No help via the support link. Yet another "smart", probably-AI-related feature that in practice is really very dumb.
2door Bon******16/05/2026Top navigatie app
MeerWe gebruiken deze app al een aantal jaren in binnen- en buitenland (Europa, uSA en Canada) en werkt heel goed. Voorstel voor drie verbeteringen: 1. Pointer gefixeerd op midden onderaan scherm ook als je geen route hebt ingesteld. 2. Blanco scherm bij Apple carplay als je app niet opstart voordat je in auto stapt. 3. Kortere gesproken teksten in Nederlands; teksten zijn vaak te lang en worden te vaak herhaald. In USA en Canada zet ik ‘m daarom op Engels (deze teksten zijn “efficiënter”)
5door Sta******16/05/2026Tevreden! Enke features zouden er bij mogen
MeerZoals ik het gebruik is de app top. Mijn inziens een volwaardig europees alternatief voor routebegeleiding vergeleken met Google Maps en Apple Kaarten.
- kleine bug: als er geen route is, laat here het pijltje de verkeerde richting op rijden.
- het zou tof zijn om onderweg, als er een file ontstaat, alternatieve routes voorgesteld te krijgen als de reistijd meer dan 5 min verkort is
- zou er een kleine indicatie kunnen worden weergegeven of er nog veel file volgt? Google maps doet dit door de aankomsttijd rood te maken.
Verder super toffe app, maak er heel tevreden gebruik van.5door Bla*******13/05/2026Plotseling moeten betalen
MeerHelaas vertrokken bij deze partij. Altijd sympathieke app gevonden om te navigeren. Maar nu plotseling bedragen gaan vragen hebben mij deze app doen verwijderen.
1door Pet*******13/05/2026Great app works off line
MeerVery regular updates, maps can be downloaded, radars, gas prices, and if a list of favorites is shorted by distance
5door Jlp***20/04/2026Compatibiliteit
MeerDe app is niet compatibel met onze auto. Het systeem blijft rebooten bij gebruik van app
1door Min*******04/04/2026Carplay werkt niet
MeerAltijd tevreden geweest, maar helaas werkt het niet meer met Carplay, display is wordt zwart.
1door R M*******31/03/2026Ontbrekende functie
MeerPrima app maar groot gemis is de mogelijkheid om in te stellen dat je met caravan of camper rij. Ik ben regelmatig voor onaangename verrassingen komen te staan
4door Jan***25/03/2026Feature rich navigation app
MeerI like the app for its wide range of features. It’s my default navigation app now.
I think there is a bug in the app, It doesn’t play any of the selected voices in iPhone and sticks to a default voice which is a little robotic.
Also the navigation voice volume can be adjusted by the iPhone volume buttons only while a voice is being spoken, If a navigation voice is not being spoken, adjusting the volume by the iPhone volume buttons doesn’t change the navigation voice volume!4door Bas*******20/03/2026Verkeersinformatie ontbreekt op nieuwere en aangepaste wegen
MeerOp het nieuwe deel van de A16 , tussen knooppunt Prins-Willem-Alexander en knooppunt Zestienhoven en het nieuwe deel van N69 West-parallel is geen verkeer informatie aanwezig . Bij Google maps is dat er wel.
2door H B***17/03/2026
Nu populair
Laatste reacties
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
- Catharina zei over DVHN - Nieuws & Digitale Krant: "Ik mis het nieuwswoord. Kunnen jullie dit weer toevoegen? Het..."
- sara zei over FarmVille 2: Het boerenleven: "Maanden ben ik al in contact met Zynga over valsspelers bij de..."

