Informatie
- Releasedatum:29 May 2021
- Bijgewerkt:29 Aug 2026
- Versie:1.14.1
- Compatibiliteit:Vereist iOS 15.6 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:34.9 MB
- Leeftijd:17+ jaar
- Beoordeling:2.9 van 5
- Categorie:
Onbeperkte webtoegang;
Soms/Mild grof taalgebruik of grove humor;
Soms/Milde volwassen/suggestieve thema’s.
Soms/Mild grof taalgebruik of grove humor;
Soms/Milde volwassen/suggestieve thema’s.
Nieuw in versie 1.14.1
161 geschreven reviewsRecensies
Race gemist werkt niet terwijl ik er voor betaal
door Bez*******02/10/2026Geluidskwaliteit
door Ber*****12/09/2026Race gemist werkt niet terwijl ik er voor betaal
door Bez*******05/09/2026

Reacties
Het frustrerende is toch wel dat je telkens moet synchroniseren als je het geluid zelfde wil hebben. Loopt alles mooi gaat ie na een paar minuten weer in de pauze stand, best wel FRUSTREREND! En luister met heel veel plezier na Olav en Jack. Doe hier A.u.b. wat aan
Het geluid valt na een paar minuten telkens weg… heb je net alles synchroon.. helaas! Ik luister veel liever naar Olav en Jack.
de App stopt, wanneer hij synchroon loopt, na enkele minuten met spelen waarna hij niet meer wil starten met afspelen.
Dan moet de app opnieuw opgestart worden en synchroon gezet worden om na een paar minuten weer te stoppen.
Hoe kan het dat het geluid zo vaak hapert? Vandaag ook heel slecht geluid. Alsof eeen van de mannen met een vibrator in zijn hol verslag zat te doen. Vinden zichzelf zo geweldig. Grote monden van de heren die het allemaal zo goed weten maar een fatsoenlijk werkende app ho maar. Weten alles over de F1 technologie te melden terwijl ze zelf een k** app de wereld in slingeren. Uitgerekend tijdens de D**ch GP nog slechter dan ervoor.
Hi toppers, klopt het dat de AirPlay functie in de app nog niet is geactiveerd? Voor de app makers heel snel op te lossen en zou ik enorm op prijs stellen… kan grandprix radio naar de home pod en de tv op mute