LET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Duik in de fantastische wereld van Fishdom! Er wacht je een zee aan spannende levels, een heleboel schattige vissen en huisdieren en een stroom aan interessante evenementen!
Doe mee aan ongelofelijke onderwateravonturen! Speel aquariums vrij en richt ze naar eigen smaak in, zodat je de perfecte omgeving creëert voor je leuke vissen en hun vriendjes.
Spelactiviteiten:
● Originele gameplay: voltooi 3-op-een-rij-levels om de leukste omgeving voor je vissen te creëren!
● Duizenden spannende levels met krachtige boosters!
● Prachtige decoraties en volledige creatieve vrijheid. Jij bepaalt helemaal zelf hoe jouw aquariums eruit zien!
● Spannende evenementen: ga op expeditie of verzamel sleutels tijdens de Episode vol Avonturen om geweldige beloningen zoals power-ups, boosters, onbeperkte levens, huisdieren en decoraties voor je aquariums te ontvangen!
● Maak samen plezier: neem het op tegen andere spelers, werk samen en win fantastische prijzen! Speel met je Facebook-vrienden of maak nieuwe vrienden in de gamecommunity!
Je kunt Fishdom helemaal gratis spelen, maar je kunt sommige items in het spel voor echt geld kopen. Als je hier geen gebruik van wilt maken, dan kun je deze optie uitschakelen in het menu Beperkingen van je apparaat.
Je hebt geen wifi of internetverbinding nodig om te spelen.
*Je hebt alleen een internetverbinding nodig om toegang te krijgen tot wedstrijden en extra functies.
Vind je Fishdom leuk? Volg ons dan!
Facebook: facebook.com/Fishdom
Instagram: https://www.instagram.com/fishdom_mobile/
Wil je een probleem melden of een vraag stellen? Neem dan contact met ons op via het spel. Ga naar Instellingen > Help en ondersteuning. Als je geen toegang hebt tot het spel, gebruik dan de webchat door op het chatpictogram in de rechterbenedenhoek van onze website te klikken: https://playrix.helpshift.com/hc/nl/4-fishdom/
Privacybeleid:
https://playrix.com/privacy/index_nl.html
Gebruiksvoorwaarden:
https://playrix.com/terms/index_nl.html
--
Fishdom van Playrix is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 12.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Fishdomis het laatst vergeleken op 2 Sep om 18:25.
Informatie
- Releasedatum:10 Dec 2015
- Bijgewerkt:29 Aug 2025
- Versie:9.1.7
- Compatibiliteit:Vereist iOS 12.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:277 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.5 van 5
- Features:Game Center
- Categorie:
Nieuw in versie 9.1.7
Maak je klaar voor een zomerse Fishdom-update!
Wat is er nieuw:
- Bugfixes en verbeteringen
Update je spel naar de nieuwste versie.
OUD EN NIEUW!
- Open de poorten van een vergeten bergtempel en ontdek een oeroude legende in een nieuwe expeditie!
- Krijg boosters, power-ups, onbeperkte levens en unieke huisdieren in Seizoenen!
- Versla KI-uitdagingen en ontdek waar het spel eindigt... en de realiteit begint.
OOK NIEUW
Nieuw aquarium en nieuwe vissen
Geniet van het spel!
1004 geschreven reviewsRecensies
Leuk maar ze liegen
MeerDus in de reclame heb je alleen de minigames die leuker zijn maar die krijg je bijn nooit
3door Kat*******13/08/2025Leuk
MeerIk heb dit spel heel lang niet gespeeld maar ik zag het weer langs komen en dacht ik ga het weer proberen en nu speel ik het elke dag ik zou het echt een keer proberen
5door Men*******08/08/2025Kinderachtig en lijkt niet op de raclame
MeerHet is een spel die totaal niet op de raclame lijkt en lijkt erg op candy cruch je moet eigenlijk gewoon kinderachtig een aquarium inrichten
2door Kip*******03/08/2025
Meer van Playrix
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- student zei over Knaek: "Rot app, scamt studenten. Neemt geld af van je rekening zonder..."
- Olivier zei over GuitarTuna: Tune & Play Guitar: "Deze week ben ik overgestapt naar een nieuwe iPhone en bleek..."
- Rob Post zei over Royal Kingdom: "Ik vind het echt dramatisch dat als je je vergist je..."
- Ik kan niet downloaden zei over TOTO Winkel: "Ik kan niet downloaden help"
- Ton Rensen zei over Rinus: "Ik probeer een voetbal team samen te stellen maar krijg bij..."
- Scheffel zei over Reisbalans App: "App moet iedere keer opnieuw inloggen met QR code. SSO werk..."
- Hans zei over PaperCal: "App klapt eruit in IOS 26, jammer want ik gebruik deze app al..."
- Inge zei over PaperCal: "Bij de nieuwste Apple update opent de app niet meer. Kan dit..."
- Lia van der Weele zei over Candy Crush Saga: "Ik speel dit spel al een jaar of 10 en altijd met veel..."
Reacties
Wat een vals spel! Moest nog 2 bubbels wegspelen in 2 zetten, geen probleem. Netjes weggespeeld, en dan zie je geen zetten meer, en moet je opnieuw 10 bubbels wegspelen. En dat is niet de eerste keer dat mij dat overkomt. Super oneerlijk! Ik heb het er helemaal mee gehad.
Waarom is de bonuskaart voor de ene 5.99 en voor de andere 7.99 ?
Het is wel erg duur geworden om een bonuskaart of andere extra's te kopen. Zo'n 20% (minimaal) duurder geworden. Niet meer leuk. Ook geen bonus meer voor het behalen van een level in1 keer. Gaat dus allemaal om het geld
Boycot deze app! Prijzen etc zijn idioot gestegen. Fishdom maakt ernstig misbruik van de inflatie. Mensen die (af en toe) betalen on speelplezier te verhogen en daarmee hun businessmodel mogelijk maken, worden besodemieterd waar ze bij staan. Als iedereen stopt met betalend te spelen, dan draaien ze het vanzelf terug. Het is onmogelijk om met hen in gesprek te gaan; robots geven standaardantwoorden die nergens op slaan. Boycotten dus!
Kan op mijn iPhone 6 ineens niet meer spelen, opent App niet. iPhone softwareversie 12.5.4. Ik baal!
Koop je de bonuskaart dan krijg je de hakbijl die je zou moeten helpen ....
Nou waardeloos hij hakt alles kapot waardoor je een bom misloopt, je laatste zet vernield, kort om waaaardeloos
Dit moet fishdom echt fixen anders koop ik geen bonuskaart meer, is duur genoeg
De hakbijl zou je moeten helpen niet tegenwerken
Een boze speler
Leuk die gouden walvis. De ene dag is ie er en zitten er meer dan 30 diamantjes in en de volgende dag is ie ineens verdwenen
Opeens een zwart scherm en kan niet meer spelen. Wat moet je doen? Speel op iPhone
Ik krijg geen levens te zien die andere spelers mij toesturen terwijl ik wel ben aangemeld bij fasebook. Kan dit worden opgelost?
Heb ineens een zwart scherm en kan niet meer spelen hoe kan dat