LET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Heb je Fishdom al eens geprobeerd? Nee? Haal dan diep adem en waag de sprong in het diepe naar deze onderwaterwereld!
Duik in uitdagende en superleuke 3-op-een-rij-levels met een uniek verhaal. Decoreer je aquariums en creëer een gezellig thuis voor al je mooie vissen. Voer ze, speel met ze en kijk hoe ze met elkaar omgaan. Hé, je vissenvriendjes wachten op je, dus waag de plons!
Kenmerken:
● Unieke gameplay: verwissel en combineer, ontwerp en decoreer, speel met je vissen en zorg voor ze!
● Honderden uitdagende en fantastische 3-op-een-rij-levels
● Verken een spannende onderwaterwereld met grappige 3D-vissen die allemaal een eigen karakter hebben
● Richt aquariums in met adembenemende onderwaterdecoraties
● Zet je duikbril op en laat je verbluffen door de graphics
● Duikbuddy's: speel met je Facebook-vrienden!
Let op! Je kunt Fishdom gratis spelen, maar bepaalde voorwerpen in het spel zijn ook te koop voor echt geld. Als je hier geen gebruik van wilt maken, kun je deze optie uitschakelen via het beperkingenmenu van je apparaat.
Vind je Fishdom leuk? Kijk voor meer info op:
Facebook: facebook.com/Fishdom
Twitter: twitter.com/FishdomOfficial
Instagram: instagram.com/fishdom_mobile/
Privacybeleid: https://playrix.com/privacy/index_nl.html
Gebruiksvoorwaarden: https://playrix.com/terms/index_nl.html
Vragen? Neem contact op met onze technische ondersteuning door een e-mail te sturen naar fishdom@playrix.com of ga naar ons Online Supportportaal: https://plrx.me/2IKJXyB6HR
--
Fishdom van Playrix is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 10.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Fishdomis het laatst vergeleken op 1 Apr om 16:46.
Informatie
- Releasedatum:10 Dec 2015
- Bijgewerkt:13 Mar 2023
- Versie:7.1.2
- Compatibiliteit:Vereist iOS 10.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:297 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.5 van 5
- Features:Game Center
- Categorie:
Nieuw in versie 7.1.2
Er komt een vrolijke Fishdom-update aan!
LENTE - DE PERFECTE TIJD VOOR LIEFDE EN AVONTUREN!
- Verzamel samen met een grappige bever alle beloningen van het Lentefeest!
- Knap het oude Vikinghuis op en red het van de ondergang!
- Voeg voorwerpen samen voor stapels beloningen in een Diepzee-avontuur!
EN VERDER
Een nieuw aquarium: Stadspark
Nieuwe vissen: de Gele doktersvis en de Clownbotia
We hopen dat je deze update leuk vindt!
Succes met spelen!
906 geschreven reviewsRecensies
Balen !
MeerHet spel speel ik al jaren met veel
Plezier.. echter zit er sinds 6 weken een probleem in mijn spel! Probeer sinds die tijd elke keer contact te maken met de helpdesk om dit probleem op te lossen en krijg geen gehoor… waardeloos dus… doordat het niet goed werkt is het spel ook niet meer leuk dus…3door Ess****21/03/2023Echt leuk spel
MeerHet lijkt misschien anders dan op de reclame maar als je 1 of 2 levels speelt lijkt het wel op de reclames dus ga niet na 1 level al zeggen dat de game fake is want dat is het niet het is gewoon waarschijnlijk anders dan je had verwacht en als dit niet een spel voor jou is is dat helemaal prima
5door Hee*******17/03/2023Geweldig
MeerHet is een geweldig spel leuke vissen ze geven je leuke tips en dat maakt je aquarium mooier
5door Fie*****13/03/2023
Meer van Playrix
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Eva Schutter zei over Dragon Cape Avontuur: "Blijft hangen,valt uit, dan spelfunties die niet werken. Als..."
- Jan zei over online Bibliotheek: "Ik ga stoppen met jullie boeken app. Ik erger mij dood aan de..."
- Wikdbinky zei over SEMS Portal: "App slaat een dag over. Bijvoorbeeld 30 maart geeft geen..."
- Marlie zei over Spraak Assistent Schakel: "Marlie Hoi Ton Ik heb PPA niet vloeiend Ik heb drie vragen..."
- Marlie zei over Spraak Assistent Schakel: "Hoi Ton Ik heb PPA niet vloeiend Ik heb drie vragen 1.Wat..."
- Caroline zei over Decibel X: dB Geluidsmeter: "Hallo, Ik zou deze app 4 dagen willen gebruiken. Op welke..."
- Sylvia zei over Uw Zorg online: "Zeer slechte app, ziet er amateuristisch uit waardoor het..."
- Doriene Vos zei over Magister - Leerling en Ouder: "Sinds een week uit magister gegooid en ik kom er niet meer in..."
- Dennis zei over Hay Day: "Super app! Leuke gameplay, leuke taken, leuke evenementen,..."
Reacties
Waarom is de bonuskaart voor de ene 5.99 en voor de andere 7.99 ?
Het is wel erg duur geworden om een bonuskaart of andere extra's te kopen. Zo'n 20% (minimaal) duurder geworden. Niet meer leuk. Ook geen bonus meer voor het behalen van een level in1 keer. Gaat dus allemaal om het geld
Boycot deze app! Prijzen etc zijn idioot gestegen. Fishdom maakt ernstig misbruik van de inflatie. Mensen die (af en toe) betalen on speelplezier te verhogen en daarmee hun businessmodel mogelijk maken, worden besodemieterd waar ze bij staan. Als iedereen stopt met betalend te spelen, dan draaien ze het vanzelf terug. Het is onmogelijk om met hen in gesprek te gaan; robots geven standaardantwoorden die nergens op slaan. Boycotten dus!
Kan op mijn iPhone 6 ineens niet meer spelen, opent App niet. iPhone softwareversie 12.5.4. Ik baal!
Koop je de bonuskaart dan krijg je de hakbijl die je zou moeten helpen ....
Nou waardeloos hij hakt alles kapot waardoor je een bom misloopt, je laatste zet vernield, kort om waaaardeloos
Dit moet fishdom echt fixen anders koop ik geen bonuskaart meer, is duur genoeg
De hakbijl zou je moeten helpen niet tegenwerken
Een boze speler
Leuk die gouden walvis. De ene dag is ie er en zitten er meer dan 30 diamantjes in en de volgende dag is ie ineens verdwenen
Opeens een zwart scherm en kan niet meer spelen. Wat moet je doen? Speel op iPhone
Ik krijg geen levens te zien die andere spelers mij toesturen terwijl ik wel ben aangemeld bij fasebook. Kan dit worden opgelost?
Heb ineens een zwart scherm en kan niet meer spelen hoe kan dat