Crocwoord:Kruiswoordpuzzelspel
Clever Apps Pte LtdLET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Help de professor of Woordwetenschap Ph.D. Croc lost kleurrijke kruiswoordraadsels op! Zoek woorden door te vegen of te klikken, bouw woorden op uit de combinaties van letters! Verdien munten voor het oplossen van kruiswoordraadsel, gebruik aanwijzingen om kruiswoordraadselantwoorden te vinden!
Train je hersenen in ons verslavende woordpuzzelspel met honderden uitdagende levels.
– Waarschuwing! De gameplay is erg verslavend!
– Raad alle verborgen woorden met de meegeleverde letters. Kun jij alle puzzels oplossen?
– Extra woorden geven je bonusgoud!
– Je vrienden zullen je dagelijkse prijs nog groter maken!
– Vraag je vrienden om hulp!
– Game is beschikbaar op elk platform.
Veel plezier met het spelen van Croc Woord met uw familie en vrienden, geschikt voor alle leeftijden!
Gebruiksvoorwaarden: https://cleverappssg.com/legal/terms.html
--
Crocwoord:Kruiswoordpuzzelspel van Clever Apps Pte Ltd is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 12.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Crocwoord:Kruiswoordpuzzelspelis het laatst vergeleken op 14 Feb om 12:06.
Informatie
- Releasedatum:14 Aug 2017
- Bijgewerkt:25 Dec 2025
- Versie:1.469.7
- Compatibiliteit:Vereist iOS 12.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:142 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.8 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 1.469.7
Kleine wijzigingen
Bugfixes en verbeteringen
We hebben hard gewerkt om jullie de best mogelijke ervaring te bieden door bugs op te sporen en de prestaties van het spel te optimaliseren. Veel plezier met de update en laat ons weten welke functies jullie graag in de toekomst zouden willen zien!
Meer van Clever Apps Pte Ltd
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"
- Allard Postmus zei over WordOn HD: "Ik heb een probleem met Wordon wat betreft de totaal stand Ik..."
- Leo zei over Vita Mahjong: "Na de update is het spel veranderd en niet ten goede. Ook had..."
