LET OP: Aankopen verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Chemist is uw draagbaar scheikundelab. Dit is het enige virtuele scheikundelab voor tablets waarmee wetenschappelijke experimenten en chemische reacties met behulp van verscheidene labinstrumenten kunnen worden uitgevoerd. Probeer de chemische stoffen te mengen door ze in bekers of in reageerbuizen te gieten. U kunt de chemische stoffen ook verhitten met een Bunsenbrander, of een stuk cesium in water doen.
VIRTUELE WERKELIJKHEID
In Chemist kunt u chemische stoffen in bekers gieten, ze mengen en vervolgens de pipet gebruiken voor de actie zuigen en laten gaan, zoals u dat in de werkelijkheid zou doen. De 3D-functie maakt het parallax-effect vanuit verschillende hoeken mogelijk.
ONBEPERKTE MOGELIJKHEDEN
Chemist heeft een ingebouwd gegevensbestand met meer dan 200 chemische reageermiddelen. Bovendien worden daar van tijd tot tijd via het online CloudLab verdere chemische reageermiddelen aan toegevoegd voor meer ongekende chemische reacties.
GEEN RISICO
Voer gevaarlijke proeven uit zonder zorgen over gebroken bekers of snijwonden door gebroken glas. Om explosies te voorkomen en de reacties te kunnen zien zonder de containers te breken, kunt u de optie Explosief deactiveren en zo alle explosies uitschakelen.
DIEPGAANDER LEERPROCES
Gebruik het instrument Label om de massa, de temperatuur, de molariteit en het volume van elke substantie in de containers tijdens de reacties nauwkeurig te kunnen volgen. Of tik gewoon op een chemisch reageermiddel om er de basisinformatie over te lezen.
LABRAPPORT
Zodra u het experiment hebt afgerond, kan Chemist met een tikje het labrapport produceren, met alle geregistreerde procedures van uw experiment. U kunt dit dan opslaan of naar andere mensen e-mailen.
--
CHEMIST by THIX van THIX LLC is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 9.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor CHEMIST by THIXis het laatst vergeleken op 17 May om 22:01.
Informatie
- Releasedatum:3 Jun 2011
- Bijgewerkt:2 Jan 2021
- Versie:5.2
- Compatibiliteit:Vereist iOS 9.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:25.8 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:3 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 5.2
- fixed incorrect reaction formulas
- fixed UI issue with iPad Air, iPad Pro
- fixed minor UI issue with tools and menus
- a new App icon!
Prijsgeschiedenis
4 geschreven reviewsRecensies
Te klein na update
MeerWaarom alles ineens een stuk kleiner was al niet groot nu hellemaal niet meer te lezen, daar betaal je toch niet voor.
3door Wil******03/01/2021Neerslagreacties
MeerHelaas kent deze app geen neerslagreacties. Het is wel een leuke app om een beetje mee te spelen. Ik mis wel de educatieve waarde als hij basisscheikunde nog niet kan uitvoeren.
2door Doc*******08/04/2020Leuk, maar
MeerErg leuk spel, sinds die ene update is er niks meer mis met de prestaties.
Maar 1 ding: wat is er gebeurd met de donker functie en de achievements?
En iets als een koeler kan handig zijn.4door Car*******24/11/2012
Meer van THIX LLC
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Huub zei over CrowdRock: "Opzich prima, makkelijk te gebruiken. 2000 punten zo gehaald...."
- David zei over Vandebron Thuis: "De app is zó tergend traag en loopt soms 4 à 5 dagen achter...."
- Cindy zei over PostNL: "Deze app heeft last van ernstige 'enshitification': - melding..."
- Ronald zei over 112Meldingen.nu: "He he eindelijk gevonden even deze app proberen en kwam er..."
- Jan zei over Rotterdam Bezoekers Parkeren: "Voor de 5e keer 5 minuten gewacht op het openen van de..."
- Sham zei over Rotterdam Bezoekers Parkeren: "Al die belastinggeld die wij betalen en de gemeente Rotterdam..."
- Ronald zei over 112Meldingen.nu: "Heel erg jammer, geen reactie op mijn bericht."
- Meep Bouw zei over MapOut: "Voor mij de perfecte app om routes te maken, wandelen, ATB,..."
- Meep Bouw zei over MapOut: "A great app for making routes, on and off-road. The fastest..."