LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Altijd en overal toegang tot je werkrooster met de DISH app!
Zoals u dat via de desktop versie van ons gewend bent, kunt u ook via de nieuwe Dyflexis app de volgende handelingen uitvoeren:
* Je persoonlijke rooster inzien
* Beschikbaarheid doorgeven
* Berichten ontvangen van beheerders
* Diensten ruilen
* Verlof aanvragen
* Je beschikbaar stellen voor open diensten
* Persoonsgegevens bekijken
* Contactgegevens van collega’s raadplegen
Beheerders hebben ook toegang tot het dashboard. Hier kunnen zij in real-time de omzet, personeelskosten, productiviteit en het personeelscijfer inzien. Op die manier hebben zij, ongeacht de locatie, grip op zaken!
Hulp nodig?
Bezoek onze kennisbank via DISH in de browser. U dient hiervoor ingelogd te zijn als gebruiker/beheerder van DISH.
Met het downloaden van deze applicatie ga je akkoord met de algemene voorwaarden die van toepassing zijn op het gebruik van de Dyflexis app en de diensten die via de Dyflexis app worden geleverd. Je kunt ze nalezen op www.dyflexis.com/nl/voorwaarden/algemene-voorwaarden/. De Dyflexis app is een gratis service van Dyflexis B.V., ingeschreven in Handelsregister KvK Den Haag onder nummer 59584327, gevestigd aan de Binckhorstlaan 36, M449 (2516 BE) te Den haag. Aan deze applicatie zijn geen abonnementskosten verbonden.
--
Dish Personeelsplanner van Dyflexis B.V. is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 13.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Dish Personeelsplanneris het laatst vergeleken op 7 Sep om 21:32.
Informatie
- Releasedatum:21 Jan 2015
- Bijgewerkt:23 Apr 2025
- Versie:2025.04.06
- Compatibiliteit:Vereist iOS 13.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:55.3 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.6 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 2025.04.06
We zijn continu bezig om onze app te verbeteren. In deze app release hebben we diverse bugfixes en performance optimalisaties doorgevoerd. Deze release bevat een rebranding naar de DISH huisstijl.
34 geschreven reviewsRecensies
Fijne app
MeerTop app, mis alleen de mogelijkheid om een ruilverzoek in te dienen, zonder de webversie te gebruiken
5door Luk******04/01/2025Goede app
MeerDe app werkt goed. Snelle notificaties voor veranderingen in je rooster. Top app!
5door Luu*******13/12/2024Jaa
MeerHet s perfect al je dagen die je werkt en met wie je werk kun je zien ook je uren overzicht van de maand die je hebt gewerkt zou het zeker aanraden als app
5door Ric*02/12/2024
Meer van Dyflexis B.V.
Reageer op deze app
Recent bekeken
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Anoniempje zei over GamePoint Bingo, Speel Bingo: "Het spel is een grote kliek in de chat die niet eens echt..."
- Pupy Jhon zei over Sticker Maker Studio: "Dear Website Owner, I am a professional advertiser and I was..."
- student zei over Knaek: "Rot app, scamt studenten. Neemt geld af van je rekening zonder..."
- Olivier zei over GuitarTuna: Tune & Play Guitar: "Deze week ben ik overgestapt naar een nieuwe iPhone en bleek..."
- Rob Post zei over Royal Kingdom: "Ik vind het echt dramatisch dat als je je vergist je..."
- Ik kan niet downloaden zei over TOTO Winkel: "Ik kan niet downloaden help"
- Ton Rensen zei over Rinus: "Ik probeer een voetbal team samen te stellen maar krijg bij..."
- Scheffel zei over Reisbalans App: "App moet iedere keer opnieuw inloggen met QR code. SSO werk..."
- Hans zei over PaperCal: "App klapt eruit in IOS 26, jammer want ik gebruik deze app al..."
Reactie
Hallo , ik heb sinds 1 augustus de booq app deze app heeft het 5 weken prima gedaan maar nu kan ik nog inloggen en daarna gebeurt er niks meer en kan niet meer kijken wanneer ik moet gaan werken e.c.t. ik heb de app ook al eens verwijderd en opnieuw gedownload maar helaas de app werkt niet meer.graag hulp . Gr roger