Vivino: Drink de juiste wijn
Vivino ApSLET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Met 65 miljoen gebruikers is Vivino de grootste wijnapp en marktplaats voor wijn ter wereld. Met Vivino kunnen mensen overal en altijd optimaal van wijn genieten. Vivino geeft wijnliefhebbers toegang tot onafhankelijke informatie over wijn, afkomstig van een community met miljoenen leden.
Hoe het werkt
• Maak een foto van een wijnetiket of wijnkaart of zoek een wijn op naam
• Bekijk direct de beoordeling, recensies, de prijs en proefnotities van een wijn en welke gerechten er goed bij passen
• Laat je favoriete flessen thuis bezorgen
• Voeg beoordelingen en recensies toe
• Houd gemakkelijk bij welke wijnen je lekker vindt en krijg nieuwe aanbevelingen
• Bewaar de flessen die je koopt in je wijnkelder, zodat je altijd weet wat je hebt liggen
• Koop steeds weer de juiste wijn!
Vivino Premium
Haal meer uit wijn met...
• Ons uitgebreid productaanbod voor scannen, inclusief supersnel scannen, zodat je binnen enkele seconden talloze flessen kunt vergelijken
• Exacte 'match voor jou'-scores voor elke wijn
• Per fles inzicht of je een wijnstijl, druif, regio gewoonlijk lekker vindt, verafschuwt of nog niet hebt geproefd
• Wijnavonturen om te proeven en op een leuke manier Italië, Bordeaux en nog veel meer te verkennen
VIVINO IN CIJFERS
• 65 miljoen app-downloads en toenemend
• 16 miljoen wijnen van ruim 245.000 wijnhuizen en toenemend
• Miljoenen onafhankelijke beoordelingen en recensies
• Honderdduizenden wijnen, verkrijgbaar in 18 markten wereldwijd
GROOTSTE VOORDELEN
• Onafhankelijke beoordelingen en recensies: baseer je op beoordelingen en recensies van de grootste wijncommunity ter wereld, zodat je altijd de juiste wijn kiest.
• Gemakkelijk wijn kopen: bestel wijnen rechtstreeks vanuit de Vivino-app.
Persoonlijke aanbevelingen: ontdek meer wijnen die bij je smaak passen met behulp van de wijnzoekmachine van Vivino. Die raadt alleen wijnen aan waarvan we weten dat ze bij je smaak passen, op basis van de wijnen die je scant en koopt en beoordelingen van de community.
• Snel vergelijken: scan in een handomdraai verschillende wijnetiketten om snel allerlei wijnen te vergelijken. Dat is handig als je bij het schap staat, want zo zie je in één oogopslag van meerdere wijnen de beoordelingen, wijnstreek, prijzen en bijpassende gerechten.
• Wijnkaartscanner: kies in een restaurant altijd de beste wijn op de kaart.
• Smaakeigenschappen: bekijk hoe een wijn die je op het oog hebt smaakt voordat je ’m koopt. Onder 'Smaakeigenschappen’ staan de meest gebruikte woorden waarmee de wijn wordt beschreven.
• Smaakprofiel: stel je eigen smaakprofiel samen door je wijnen te bewaren en ordenen, ontdek nieuwe wijnen en zie waar je staat vergeleken met vrienden en de rest van de Vivino-community.
Privacybeleid: https://www.vivino.com/privacy
Gebruiksvoorwaarden: https://www.vivino.com/terms
Houd er rekening mee dat we niet kunnen reageren op vragen of opmerkingen in recensies in de App Store. Neem contact op via support@vivino.com als je vragen hebt of hulp nodig hebt.
--
Vivino: Drink de juiste wijn van Vivino ApS is een iPhone app met iOS versie 18.6 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 17 jaar.
Informatie voor Vivino: Drink de juiste wijnis het laatst vergeleken op 20 Oct om 10:38.
Informatie
- Releasedatum:18 Jan 2011
- Bijgewerkt:19 Oct 2026
- Versie:2026.42.1
- Compatibiliteit:Vereist iOS 18.6 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:276 MB
- Leeftijd:17+ jaar
- Beoordeling:4.7 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 2026.42.1
Wat is er nieuw:
- Maak kennis met Shelf Scanner. Scan alle wijnen in een schap tegelijk met slechts één foto. Werkt ook voor foto's van wijnen die naast elkaar staan
- De wijnkaartscanner heeft een flinke upgrade gekregen. Wijnmatching is nu veel nauwkeuriger en het scannen gaat veel sneller
- Je smaakprofiel is vernieuwd. Bekijk je smaak voor rood, wit, rosé, mousserend, versterkte en dessertwijn – elk met eigen smaakschalen en een verdeling van stijlen, regio's en druiven. Tik op Voorkeuren bewerken als we ernaast zitten.
- Zie bovenaan je feed wat je vrienden drinken en beoordelen. Volg een paar vrienden en je feed komt tot leven. Geef de wijnen die je scant een duim omhoog of omlaag, zodat Vivino je smaak leert kennen.
- Wijnen vinden om te kopen is nog makkelijker geworden. In onze shop hebben we de filters vernieuwd, zodat je nog sneller iets moois vindt.
- Deel je beoordeling met vrienden buiten de Vivino-app. Maak er met één tik een post van, want wijn is leuker als je het deelt.
429 geschreven reviewsRecensies
Delen
MeerVoor de liefhebber van wijn. Superleuk om bij te houden en te ontdekken, maar ook de ervaringen van andere proevers zijn interessant, fijne app!
5door Arc*****08/10/2026Historie
MeerLeuk om al je gedronken wijnen terug te zien van de afgelopen jaren je ziet dan ook de verschillende smaakbelevingen
5door Uta*****04/10/2026It’s oké
MeerRegretfully, becoming more and more commercial. But working well and once in a while nice to read and follow the wine journey of fellow wine lovers. And of course to discover new wines
3door Adj***26/09/2026
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Jolanda Smit zei over pym. Je fotoboek, al klaar: "Sinds 2013 al een gebruiker en sindsdien (zo goed als) elke..."
- Ludo zei over HERE WeGo Kaarten & Navigatie: "Op de iPhone is HereWeGo een goede navigatie app, echter met..."
- Soundmaster zei over UNDOK: "UNDOK werkt niet meer na installatie iOS27! Alle richtlijnen..."
- Ryan zei over James-Horeca: "Zeer teleurstellende ervaring Helaas heb ik een erg negatieve..."
- Ro Rare zei over myOpel: "LoL dat een company als Opel zo'n slecht functionerende..."
- Jo zei over Word Domination: "Leuke ap enkel wel heel jammer als je een nieuwe booster wilt..."
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Talkie: Tekst naar Spraak: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."

Reactie
Ik gebruikte deze app al verschillende jaren met veel plezier met een gast account. Nu heb ik recent een Vivino account aangemaakt en tot mijn verbazing krijg opeens allemaal reclame te zien…?!? Wat is dit voor een onzin? Ik heb de hele app met mijn 70 gefotografeerde wijnen verwijderd, ik zoek wel een andere wijn app. Waarschijnlijk is het succes ze naar het hoofd gestegen en zijn ze gezwicht voor het grote geld van reclame inkomsten. Ik zie grote kansen voor een wijnapp die oog voor de wijnliefhebber blijft houden, ipv de portemonnee van de aandeelhouders.