LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Taal met Sjors is voor kinderen vanaf 4 jaar. De kinderen gaan samen met Sjors de Helikopter op jacht naar letters en woorden. De app biedt vier oefeningen ter ondersteuning van het leren herkennen, lezen en spellen van letters en woorden. De app werkt met de stem van Sjors die de letters en woorden uitspreekt zoals op school.
Flitsen kunt u gratis proberen! De overige oefeningen kunt u kopen.
De oefeningen:
- Flitsen (gratis)
- Welk woord is goed gespeld?
- Welke letter hoor je?
- Spel het maar!
Taal met Sjors bevat 500 woorden en sluit aan op de kernen van de methode: Veilig leren lezen (maan roos vis). De taal app is geschikt voor alle mobiele apparaten.
Binnenkort komen ook de apps voor tafels en rekenen uit. Ga voor meer informatie naar www.mediaheads.nl
--
Taal met Sjors van Mediaheads B.V. is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 6.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Taal met Sjorsis het laatst vergeleken op 17 Sep om 06:40.
Informatie
- Releasedatum:6 Jun 2013
- Bijgewerkt:25 Mar 2016
- Versie:1.0.3
- Compatibiliteit:Vereist iOS 6.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:153 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:2.7 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 1.0.3
Sjors is helemaal vernieuwd. Nu te spelen in 3D!
Recensies
Leuk
MeerLeuk spel voor jonge kinderen. Alleen jammer dat je alleen kan flitsen. De rest van de spelletjes moet je kopen....
3door Ing****13/06/2013Erg leuk!
MeerErg leuke App. Ik ben logopediste en dit spel zullen de kinderen die moeite hebben met het fonemisch bewustzijn en auditieve analyse/synthese zeker leuk vinden!
4door Sas*****08/06/2013
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Ro Rare zei over myOpel: "LoL dat een company als Opel zo'n slecht functionerende..."
- Jo zei over Word Domination: "Leuke ap enkel wel heel jammer als je een nieuwe booster wilt..."
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Talkie: Tekst naar Spraak: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Talkie: Tekst naar Spraak: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
