Zinloos
MeerApp en draadloze module zijn behoorlijk zinloos. Ik kan op de app zien welke temperatuur de thermostaat aangeeft en bijvoorbeeld hoeveel gas de ketel heeft verbruikt.
Echter instellingen die je op de app doet, zoals aanpassen van de kamertemperatuur of het aanmaken van een werkprogramma werken leuk binnen de app maar worden gewoon genegeerd door ketel en kamerthermostaat.
Nou hebben grote aanpassingen niet zoveel zin met een warmtepomp maar dit werkt gewoon helemaal niet.
Draadloze module en app zijn dus zoals vermeld zinloos.1door Nai*****01/04/2026Zeer trage communicatie
MeerCommunicatie tussen CT en de gateway is traag. Echt heel traag.
Ook verschil de temperatuur op de display en de app regelmatig.2door Pie*******25/03/2026Oude versie veeeel beter
MeerDe oude Intergas incomfort app kon je in grafiek vorm waterdruk en verbruik zien. Nu is de app helemaal gemaakt alsof je dit gaat gebruiken om je thermostaat in te stellen. Daar heb ik het nog nooit voor gebruikt. Helaas. Maar misschien komen de opties uit de oude app ooit nog terug.
2door Eip**27/01/2026Duidelijke App
MeerVoor mij een prima App ten behoeve van de CV Combi HRE 36/30a.
Duidelijke info en handig instelbaar week programma.
Éen klein verbeter puntje, het vlam symbool blijft erg lang zichtbaar nadat de temperatuur in de App naar beneden is bijgesteld en de cv allang afgeschakeld heeft.4door Tot*******24/01/2026App werkt niet meer
MeerWeergave temperatuur Xtore niet juist. Blijft op 55 graden staan en water is steenkoud in het vat na douche
1door Wee*******22/01/2026App werkt niet
MeerApp werkt voor geen meter. Graag hoornik wanneer er een update komt zodat de app gewoon werkt. Maar gezien de overige recensies zal dat niet gebeuren. Slechte zaak dit…
1door 010*******27/12/2025Terrible
MeerBlack box that needs to be directly connected to the WiFi router is clunky. Why not built in to the thermostat directly? App itself gives no info on DAILY gas consumption, only the entire life of the CV ketel. Totally useless. A downgrade from my +20 year old thermostat
1door Jrd*****26/12/2025Kan veel beter
MeerDe app is traag (reactie op wijziging duurt lang) en werkt nog steeds niet op de iWatch. Het zou al helpen als die ondersteuning er kwam! Gaan jullie dat ontwikkelen?
2door Pol******03/12/2025Does not read the QR code
MeerWhen trying to add my XTend heat pump, the app asks to read the QR code but do not reconize it.
1door Bru*******27/10/2025Intergas vind platform 2 belangrijker dan klanten
MeerKetel aangeschaft plus bijbehorende thermostaat dat laatste had ik nooit moeten doen. Update naar nieuwe versie zorgde ervoor dat de functionaliteit is afgenomen. Intergas beloofde dat deze terug zouden komen. Niet dus. Platform 2.0 dat is wat Intergas belangrijk vindt. Klanten hebben geen idee waarom en wat dit is. Intern geneuzel of eisen van een externe partij? Als klant weet ik nu dat Interpolis nul prioriteit geeft aan de app en het terugbrengen van de functionaliteit die ik 2 weken heb mogen hebben. Advies koop iets anders.
1door Gee*******06/10/2025Super slecht
MeerConnectie met apparaat is verdwenen en na reset en verwijdering apparaat niet meer mogelijk om te verbinden. 5 keer precies gedaan wat de app vraagt. Ruk!
1door Jan*******25/09/2025Net een nieuw systeem
MeerIk heb gisteren van Intergas een CV-ketel, warmtepomp én Xtore van 80 liter laten installeren voor veel geld, met alles erop en eraan.
Nu open ik de app en het enige wat ik kan doen is de thermostaat van de CV instellen? Ik moest dubbel kijken omdat ik dacht dat ik het misschien niet snapte. Ik moet op z’n minst toch andere instellingen kunnen zien? Bijvoorbeeld dat ik tussen 21.00 uur en 06.00 uur mijn tapwater niet wil verwarmen. Het kan wel als ik verbinding maak via de wifi bij de ketel zelf, waarom dan niet via de app? Daar heb ik toch de hele gateway voor?
Ik zie nu dat het bij meerdere mensen een stoorfactor is, waarom fixen jullie dit niet dan?
Jullie hebben prima spullen, maar zorg dat de app ook op z’n minst gewoon functionaliteit heeft, zeker als je zo’n bedrijf bent. Het is wel een domper nadat ik zoveel geld aan jullie heb uitgegeven.1door Jew*****30/07/2025App te beperkt
MeerCV temperatuur nu instelbaar via app. Waar dan? Kon prima in de oude omgeving nu vrijwel niets meer via de app instelbaar. Kan een stuk beter!
3door Wpa*******26/06/2025Missende functionaliteiten
MeerAl een aantal jaren wacht ik tot je weer instellingen aan de ketel kunt doen in de app. Antwoord van support is ook ontoereikend. De gateway gaat op marktplaats. Zonde van het geld
1door Eri******14/06/2025Geüpdatet app is een verslechtering
MeerNadat de app geüpdatet is , is de functionaliteit verslechterd , de bediening van diverse onderdelen is ontnomen terwijl Intergas zichzelf wel het recht heeft genomen om de data van de gebruikte toestellen tot zich te nemen , ook kunnen zij evt de data op afstand gebruiken om toestellen te regelen en te bedienen , waarom kan de klant dan niet ?
1door Rac*****08/06/2025Temperatuur cv water niet in te stellen
MeerHelaas is met de update de mogelijkheid verdwenen om het cv water in te stellen. Nu in de zomer wordt het cv water onnodig op 55 graden gehouden. Ik vind dat niet bepaald mee denken met de gebruikers
2door Eri*****04/06/2025Functies verdwenen
MeerVorige week is er onderhoud gedaan in de software.
Dacht nu zullen de oude functies wel weer bruikbaar zouden zijn. Maar nee hoor, Waardeloos voor deze dure thermostaat1door Sle*******01/06/2025Functie van de app steeds minder
MeerSinds kort een ketel van Intergas. Dus i.p.v. de netfit easy thermostaat de complete set van intergas genomen. Eerst kon je temperatuur van het water voor tap en cv apart instellen dit is helaas bij de nieuwe versie verdwenen. Verder is het niet van deze tijd om temperatuur op de thermostaat alleen met halve graden te kunnen wijzigen andere merken konden 20 jaar geleden al per tiende variëren. Als je nog mocht overwegen of je een Intergas Thermostaat moet kopen een advies zoek iets anders ii.p.v. Ruim 150 euro uit te geven aan iets wat steeds verder uitgekleed wordt.
1door Gee*******23/04/2025
Nu populair
Laatste reacties
- René zei over PostNL: "Het eerste scherm van de app laad niet Ik heb ios 16 wat kan..."
- Fam van Beek zei over Woodoku - Houten Legpuzzels: "Afgelopen maanden steeds meer reclames die je helemaal moet..."
- Stephen zei over Justin Guitar: Gitaar Stemmer: "Voor iedereen die ook zonder app zijn gitaar snel wil stemmen,..."
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."

