Great Product with Fantastic Support
MeerThis home finance manager works very well and provides good insights into our family income and spending. I recently reported a small issue with the program and response from customer immediate and very friendly. I was very pleased to see the issue was repaired within a very short time. I can highly recommend using Grassfeld to manage your own finances.
5door Vin****25/03/2026Ziek traag,
MeerLaad heel vaak heel langzaam, terwijl ik netjes premium heb. Geen premium ervaring helaas
3door Wil*******23/03/2026Prima app
MeerEen prima app waar je als je er aan gewend bent veel mogelijkheden in zitten om een goed overzicht van je financiën te krijgen. De synchronisatie met de bank gaat snel en een aantal keren per dag. De app is goed naar eigen inzicht in te richten en de maandelijkse rapportage is heel overzichtelijk en professioneel. Bij vragen reageert de klantenservice snel en vriendelijk.
5door Een*******16/03/2026Gewoon een lekkere app
MeerWerkt prima, stevige basis aan functionaliteiten en niet zoals vele andere apps met veel kleine tekortkomingen. Premium zeker waard, hopelijk meer features voor de stevigere gebruikers in de toekomst.
5door Add*******17/01/2026Overzichtelijke app
MeerGewoon een fijne app om jouw financiële zaken op orde te hebben (en te houden). Helpdesk reageert adequaat op vragen . Gebruik Grassfeld nu voor het derde jaar ( wel de betaalde versie).
5door Kok*****09/01/2026Net niet goed genoeg
MeerApp doet niet wat het moet doen. Als ik bijvoorbeeld kleding heb verkocht en dit categoriseer als ‘kleding en accessoires’, dan zou het ontvangen bedrag opgeteld moeten worden bij mij kledingbudget maar dat gebeurt niet.
Verder worden veranderingen in het budget niet zichtbaar…als ik het budget voor een categorie aanpas, dan verandert het bedrag niet, dus moet ik het budget verwijderen en opnieuw toevoegen.3door Aza*****26/11/2025Werkt redelijk maar toekennen categorie blackbix
MeerSommige betalingen, bv in het bedrijfsrestaurant, doe ik regelmatig maar moet ik altijd met de hand een category aan toekennen.
Zou mooi zijn als je de regels van toekennen in de app kon zien en bewerken, het is nu een vage blackbox die niet altijd werkt.3door J P*******16/10/2025Saldo klopt niet
MeerBen super tevreden met de app, maar helaas klopt mijn saldo niet en duurt het een dag totdat ik de transactie zie terwijl hij dan wel 8 minuten geleden gesynchroniseerd is. Kan dit opgelost worden?
3door Lar*******29/08/2025Slordige foutjes
MeerVanuit Bankrekeningen kan ik geen komma toevoegen. Ik moet eerst een bedrag invullen zonder centen. Daarna weer terug naar de nieuwe Bankrekening en is de komma wel zichtbaar. Erg slordig. Graag oplossen
4door Dut*******05/08/2025Steeds beter!
MeerDe mogelijkheden worden steeds beter, uitgebreider en betrouwbaarder. Ben dan ook heel benieuwd naar de volgende grote update. App is zijn geld meer dan waard
5door Kok*****30/04/2025Amazing Idea bad implementation
MeerWithout the bugs I would say it has really good potential but the amount of bug in this app making it unreliable... Using it for two years, now looking for an alternative
5door Ali*******18/04/2025fijne app!
Meerdeze app helpt ècht om je financiën op orde te houden. Vooral het onderverdelen van de uitgaven naar de verschillende categorieën geeft veel inzicht in je bestedingen.
Eén nadeeltke, de app synchroniseert niet altijd lekker met je bankrekening, gelukkig kun je dit handmatig oplossen.5door Tej****11/04/2025Steeds beter!
MeerDe mogelijkheden worden steeds beter, uitgebreider en betrouwbaarder. Ben dan ook heel benieuwd naar de volgende grote update. App is zijn geld meer dan waard
5door Kok*****18/03/2025Mooie uitgebreide app, maar automatisatie gaat niet op voor alle transacties
MeerGebruik premium abonnement van grassfeld. Fijne app, met mooi design en veel features. Enige wat nog mist voor mij is dat transacties die ik eenmaal handmatig alloceer aan een counterpart/categorie niet zodanig herkent worden voor toekomstige transacties. Is dat niet mogelijk op basis van rekeningnummer? Nu blijf je iedere maand dezelfde transacties manueel alloceren.
4door San*******13/02/2025Waardeloze support
MeerSupportmedewerker via de chatfunctie komt onprofessioneel over. Doet geen moeite om je te helpen, maakt zich er makkelijk vanaf met nutteloos algemeen advies en heeft geen zin in concrete instructies geven.
1door Zpe*****12/01/2025Na update zeer onpraktisch
MeerIk gebruik de app al een beetje maar na de update van een nieuwe interface super onpraktisch, slecht leesbaar met kleinere letters voor categorieën waardoor je niet meer kan 'scannen' en ipv tijd besparen zorgt het voor extra tijd in gebruik.
3door Suz*******06/01/2025KNAB
MeerKoppeling met KNAB werkt niet. Vooralsnog wijzen Grassfeld en KNAB naar elkaar voor een oplossing. Voor mij nu waardeloze app omdat ik er niets mee kan zonder koppeling. Jammer. Hoop dat het opgelost wordt.
2door Mad*******17/12/2024Wordt steeds minder goed
MeerToen het nog iBilly was vond ik dit een fijne app die me veel inzicht gaf in mijn uitgaven. Sinds Grassfeld het heeft overgenomen zijn de categoriën overhoop gegooid en zijn er ook categoriën ineens verdwenen, waardoor mijn hele voorgaande registratie onbruikbaar is geworden. Erg jammer dat deze makers niet lijken te weten waar mensen de app eigenlijk voor gebruiken.
2door Ali******30/11/2024
Nu populair
Laatste reacties
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"

