VGZbewuzt
VGZ Zorgverzekeraar N.VLET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Heb je onze best gewaardeerde zorgverzekeringsapp al? Daarmee regel je zonder moeite al je zorgzaken. Voor jezelf, voor anderen op je polis én als medeverzekerde. Ook vind je in onze app een uitgebreid aanbod van services voor gezondheid en zorg. Zo kies je steeds makkelijker zelf wat op dat moment aan zorg het beste bij jouw situatie past. Fijn om te weten: je logt altijd veilig en vertrouwd in via DigiD. Download de app direct en ontdek het gemak!
Dit kun je met de VGZbewuzt app:
1. Al je zorgverzekeringszaken regelen
- Supersnel een rekening declareren met een foto of pdf
- Zien hoeveel eigen risico je over hebt
- Rekeningen gemakkelijk betalen met iDEAL
- Je persoonlijke vergoedingen en budgetten bekijken
- Altijd je digitale zorgpas en polisgegevens bij de hand
2. Zorg vinden die bij je past
- Een zorgverlener in de buurt vinden
- Zien in welk ziekenhuis je het snelste aan de beurt bent
- Persoonlijk zorgadvies van een zorgadviseur aanvragen
- Gemakkelijk digitaal contact met je huisarts
- Snel informatie opzoeken over ziektes en gezondheid via Thuisarts.nl
3. Alles voor een gezonder leven
- Handige services en apps die helpen met gezonder leven en bewegen
- Toegang tot extra programma’s in de VGZ Mindfulness Coach en VGZ Soepel & Sterk Coach
- Makkelijk je medicijnen regelen via een online apotheek
4. En nóg meer voordelen
- Chatten met onze chatbot of een medewerker
- Direct vanuit de app bellen met de Alarmcentrale
- Snel antwoord vinden op veelgestelde vragen
- Gemakkelijk je betaal- en contactgegevens aanpassen
Deel jouw tips met ons
We willen onze app steeds een beetje beter maken. Daarom is jouw mening als gebruiker heel belangrijk voor ons. Zie je iets wat beter kan? Dan horen we dat graag. Je kunt je tips met ons delen via de smileys onderaan de Service pagina.
--
VGZbewuzt van VGZ Zorgverzekeraar N.V is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 15.6 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor VGZbewuztis het laatst vergeleken op 7 Apr om 10:20.
Informatie
- Releasedatum:5 Jan 2017
- Bijgewerkt:2 Apr 2026
- Versie:002.691.928
- Compatibiliteit:Vereist iOS 15.6 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:47.9 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:4.6 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 002.691.928
In deze update hebben we de prestaties en het gebruiksgemak van de app verbeterd. Ook hebben we enkele problemen opgelost. Heb je feedback of een goed idee? Laat het ons weten via de Service-pagina in de app.
21 geschreven reviewsRecensies
Very Satisfied
MeerHappy about this App, because they very convenient to use.most of things/service you need can be done on the app.
5door Eur*******07/02/2026App start niet meer
MeerDe app werkte altijd prima, maar sinds de laatste update kan ik hem niet meer openen. Helaas is het ook niet mogelijk om dit probleem via de app zelf te melden. Bij het opstarten krijg ik telkens de volgende melding: ‘Er is iets mis gegaan. Oh nee! Er is iets misgegaan bij het opstarten van de app. Probeer het later nog eens.’
3door Mic****15/06/2025Kan niet meer inloggen
MeerNa de laatste updates kan ik niet meer inloggen. Na ingelogd te zijn met de digid app, springt ie terug naar de website?!? Daar geeft ie de melding: swg_app cookie is missing. De app was altijd wel handig, maar als ik nu alleen maar via de website in kan loggen is de app overbodig geworden. Dat lijkt me niet de bedoeling.
2door Gri***11/07/2024
Meer van VGZ Zorgverzekeraar N.V
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"
- Allard Postmus zei over WordOn HD: "Ik heb een probleem met Wordon wat betreft de totaal stand Ik..."
