Wat een ty#us systeem
MeerWat een ty#uw systeem is dit zeg 1,5 uur bezig om in te loggen met 85 ty#us beveiliging codes 1,5 uur en 100 codes verder nog steeds niet ingelogd. Ik ben er klaar mee wat een ty#us zooi is dit zeg. Qr codes scanne om in te loggen ja hoe ei#els moet ik soms me camera uit me telefoon halen om een qr code te scanne op je scherm.
1door Sco*******31/08/2026Dramatisch
MeerMoet regelmatig wachtwoord wijzigen, moet dan code scannen, opent dan een scherm waar je een code zou moeten scannen maar dat blijft wit, ongemakkelijk als je een functie heb waar je. Iet de hele dag achter je pc zit en dus van meerdere apparaten kan scannen
2door Mjo***30/06/2026Handig
MeerMet de pocketversie kan ik mijn loonstrookjes veel gemakkelijker vinden dan met de desktop versie van AFAS
4door Tan*******26/06/2026DRAMA
MeerOnmogelijk om app opnieuw te activeren op nieuwe iPhone. Onjuiste/onduidelijke instructies, handelingen die niet mogelijk zijn etc. Zou toch niet ingewikkelder mogen zijn dan bijvoorbeeld internetbankieren. Maar helaas.
1door 2 R*****24/05/2026AFAS
MeerAFAS, ik zou willen dat de App een keer af was.
Er zijn meerdere AFAS App met bijna exact hetzelfde logo en kleur. Voor mensen met een beperking in het vermogen om goed te zien een ramp.
Probeer mijn loonstrook te downloaden met een AFAS app voor concerten, feesten en partijen ?!?!?5door Jac*******07/05/2026Vaak eruit gegooid
MeerAls de app werk, prima app. Maar ik wordt er vaak uitgegooid, dan moet ik de hele inlogprocedure weer doorlopen via QR code en eenmalige code. Vreselijk omslachtig en onduidelijk waarom ik eruit wordt gegooid
3door Ach****08/04/2026Installeren is heel moeilijk
MeerInstallatie heel complex en werkt na enkele maanden niet meer waardoor ik weer opnieuw kan beginnen
1door Vin******27/03/2026Prut app die soms werkt maar niet fijn.
MeerProbeer je jaaropgave te vinden in de app. Die vind je niet terug waar je het verwacht. Namelijk NIET bij D enJaaropgaven maar ergens in je dossier historie. De website is veel beter.
Daarnaast is de vrije dagen administratie echt onbegrijpelijk complex en vooral foutgevoelig. Verplichte vrije dagen gaan van je saldo af. Ook al zeggen ze van niet. Hahaha tuurlijk! Prut app.1door P W*****26/03/2026Werkt prima, maar…
MeerApp werkt prima, is overzichtelijk. Ik kan echter alleen gewerkte uren invullen, geen verlof uren enz. Zal mogelijk een instelling zijn maar is storend.
4door Vyk****13/03/2026Kom er niet in
MeerDe app wilt maar geen connectie maken met mijn camera waardoor ik de QR code van m’n werk niet kan scannen. Ik heb alles gecheckt qua toegang privacy etc het zou gewoon moeten werken
1door Che**13/03/2026Overzichtelijk
MeerPrima app. Frisse en overzichtelijke uitstraling. Wat ik nog mis is het kunnen boeken van de uren, dan zou deze helemaal compleet zijn.
4door Mgo*****02/03/2026Beperkt
MeerStandaard BAS systeem met zeer weinig maatwerk en mogelijkheden. Onoverzichtelijk en erg veel onnodige stappen. Implementatie gaat alles behalve soepel.
Al met al een afrader1door Kee*******19/02/2026Geen activatiecode
MeerIk ontvang geen activatiecode in de mail, we hebben alles al geprobeerd, maar hij doet het nog steeds niet.
1door Tzx**19/02/2026Goed
MeerDeze app werkt uitstekend, is een hele goede verbetering ten opzichten van de vorige app die mijn werkgever gebruikte.
4door Mar******10/02/2026Troep
MeerTroep! inloggen is kapot irritant je maakt een wachtwoord aan wilt die zo een stomme organisatie code. Rotzooi!
1door Nik*******04/02/2026Prima
MeerWerkt prima. Prettig dat alles in één app zit (declaratie, ziekte, verlof etc).
Bij vakantie/vrij zou nog een mooie toevoeging zijn dat je kan aangeven welke uren je er niet bent.5door Roz*******22/01/2026QR code scannen werkt niet
MeerIk moet de app verder installeren. Maar de QR code scannen werkt niet, ik kan nu niet verder met installatie
2door Jan*******06/01/2026QR code scanner
MeerDe scanner werkt niet om de app over te zetten waardoor ik steeds m’n oude telefoon erbij moet pakken om in te loggen! Voorheen was ik er erg tevreden over.
2door Sar***03/01/2026
Nu populair
Laatste reacties
- Robertsop zei over Contacts Sync Pro: "Salut, ech wollt Äre Präis wëssen."
- Robertsop zei over Contacts Sync Pro: "Sveiki, aš norėjau sužinoti jūsų kainą."
- Robertsop zei over Contacts Sync Pro: "Hola, volia saber el seu preu."
- Ryan zei over James-Horeca: "Zeer teleurstellende ervaring Helaas heb ik een erg negatieve..."
- Adnan Ali zei over Pindat - Reisblog maken: "Поринути у світ захоплюючих подорожей, відкривати приховані..."
- plinko clicker game zei over Radio 10: "Is there actually any point to this app when you can just..."
- random number generator phone zei over Radio 10: "Ik zag dat de AppWereld-site de app niet meer heeft, klinkt..."
- Ro Rare zei over myOpel: "LoL dat een company als Opel zo'n slecht functionerende..."
- Jo zei over Word Domination: "Leuke ap enkel wel heel jammer als je een nieuwe booster wilt..."

