AmusementGratis!
4.5 · 333.028 beoordelingen
LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Videoland is de one-stop-shop voor de beste entertainment van eigen bodem.
- Probeer twee weken gratis, daarna maandelijks opzegbaar.
- Stream waar en wanneer je wil, via je tv, mobiel, tablet, of laptop, tot vier schermen tegelijk.
- Al onze films en series op één plek: van true crime en drama tot Glory kickboxing en reality.
- Elke week een verse vrachtlading aan entertainment, zodat jij nooit uitgekeken raakt.
- Kijk RTL programma’s live, vooruit, en onbeperkt terug.
- Dankzij Download To Go gewoon doorkijken, ook als je even zonder internet zit.
Vragen of suggesties? Ga naar hulp.videoland.com voor de FAQ en onze klantenservice.
--
Videoland van RTL Nederland B.V. is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 15.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 12 jaar.
Informatie voor Videolandis het laatst vergeleken op 18 Sep om 22:56.
MeerSoms/Mild animatiegeweld of fictief geweld;
Soms/Milde simulatie van het gokken;
Soms/Mild realistisch geweld;
Soms/Mild alcohol-, tabaks- of drugsgebruik of referenties ernaar;
Soms/Milde horror-/angstthema’s;
Soms/Milde volwassen/suggestieve thema’s;
Soms/Mild grof taalgebruik of grove humor;
Soms/Milde seksuele content en naaktheid;
Soms/Milde medische/behandelingsinformatie.
In deze nieuwe app versie hebben we een aantal problemen opgelost en verbeteringen in het gebruik van de app aangebracht, zodat je ongestoord kunt blijven genieten van onze series en films. Voor de beste ervaring adviseren we altijd te updaten naar de nieuwste versie van de app.
MeerKijklijst en verwijderen
Prima app maar 1 nadeel alles 1 voor 1 programma’s wissen uit kijklijst als je niet verder meer wil kijken is fijner geweest als alles zou worden gewist bv b&b vol liefde met 35 afleveringen
MeerAfspeelsnelheid
Ik heb Videoland nu ongeveer een halfjaar en het vervult mijn behoefte aan de wat oppervlakkige (met alle respect, hihi) reality shows. Voor diepgang moet je elders zijn en dat is helemaal prima.
Jammer dat van veel shows maar één seizoen te zien is terwijl er soms wel 10 of meer seizoenen gemaakt zijn.
Het meest jammer vind ik dat het niet mogelijk is om zelf de afspeelsnelheid in te stellen (75% en 50%). Wanneer dit wel zou kunnen zou ik veel vaker via deze app kijken. ‘s Avonds wil ik vertragen…
MeerOude series
Hoi ik vind t super fijn dat jullie super oude series er ook nog op hebben zo als “ Kees en co” ik ben der zo verslaafd aangeraakt super bedankt video land!
Meer
Reacties

Hans MeerVersie 1.13.102/01/23 11:10 
Maaikelouwe MeerVersie 1.13.129/11/22 14:11 
Nimco MeerVersie 1.11.224/10/22 20:23 
Mariëtte MeerVersie 1.11.220/10/22 14:17 
Joy Derksen MeerVersie 1.6.508/10/22 17:33 
A.de vormer MeerVersie 1.6.523/09/22 12:44 
Wat een waardeloze app MeerVersie 1.6.519/09/22 17:55 
Gilbert MeerVersie 1.6.418/09/22 20:11 
Pukkie87 MeerVersie 1.6.414/09/22 23:06 
Jennyfer MeerVersie 1.6.412/09/22 23:26 
IDK MeerVersie 1.6.412/09/22 21:01 
Rene MeerVersie 1.6.411/09/22 12:51 
Charlotte MeerVersie 1.6.409/09/22 14:43 
Danique MeerVersie 1.6.409/09/22 01:19
Meer reactiesSinds versie V2 er is kan ik niet één aflevering meer verder kijken. Het is of een aflevering meteen uitkijken of naar de volgende gaan. Want stop je in een aflevering en wil je op een later moment verder kijken dan blijft je scherm (in mijn geval een Samsung tablet) hangen. Machtig irritant.
App werkt hier ook niet goed. Vorige app werkte beter. Programma's die we al eerder hebben gekeken en nog een keer willen kijken beginnen waar ze gebleven waren en je kunt ze niet terug spoelen. Hij blijft ook steeds hangen. Heel vervelend! Zonde van het geld!
Binnen 45 minuten moet ik de app meerdere malen afsluiten en opnieuw starten. Hapert veel. Dat had ik nooit met de oude app. Jammer.
Heel slechte app. Op mijn LG OLED tv speelt de app of programma’s niet af, of speelt voor paar minuten af en daarna bevriest het beeld en kan ik alleen nog uit de app komen door tv uit te zetten. Vorige app speelde probleemloos. Echt waardeloos dit.
Sinds ik Videoland heb overgezet naar de v2 mis ik ineens een aantal series of een aantal seizoenen van de serie, op mijn laptop waar ik de oude versie nog heb staan de series er wel gewoon op. Vind dat erg vervelend
Nadat ik de APP v2 heeft gedownload heeft ik alleen maar ellende het is traag en valt soms uit tijdens het afspelen van een film etcetera ondertiteling voor slechthorende bij Nederlandse producten is er soms wel soms niet ondanks dat het geselecteerd is het spijt mij maar geef gewoon de oude APP terug want nu is het een zootje
Ik kan niet inloggen heb geen mail gehad want een waardeloze app zeg
Ondertiteling werkt niet meer in de serie New Amsterdam.
Het icoon voor Ondertiteling verdwijnt na opstarten serie.
In andere series werkt het wel.
Slecht. Geen ondertiteling meer. Het zogenaamde icoontje is ook nergens te bekennen. Om nog maar te zwijgen over hoe de installatie is verlopen.. Beetje jammer en kak is het wel!
Wat een vreselijke gigantische ongelooflijke slechte K*t app! Videoland doe hier iets mee! Als je geen garantie voor kwaliteit kan waarborgen lanceer dan geen nieuwe app! en ik wil me geld terug!
Vanmorgen nog via de oude app kunnen kijken.
Na het downloaden van de nieuwe app krijg ik op de tv tussendoor steeds het icoontje te zien als wijze van loading.. kijkt er vervelend. Het laden van een film/serie duurt ook onwijs lang, erg traag
Ook meerdere series zijn weg onder “verder kijken”.
Op m’n telefoon kan de app niet meer naar de achtergrond en continueren met afspelen.
Ik vind nou niet dat het er op vooruit is gegaan.
Slecht Slecht, ik kreeg de eer om Betatester te worden, maar kan niet inloggen op de nieuwe app. Krijg dan melding er is een fout opgetreden. Een jaar geleden kon ik op mijn Android tv de Videoland app al niet meer gebruiken, dit was een beslissing door het nonchalante videoland. Klanten vinden ze niet belangrijk, maar ik hoop gewoon dat jullie nu eens goed op jullie arrogante bek gaan, en veel leden gaan verliezen. Wat wel goed werkt aan de videoland apps is het : OEPS ER GAAT IETS MIS SCHERM
Heel irritant. Met de nieuwe versie kan ik niet op de smart tv kijken. Ik heb de app op verschillende TV’s in huis opnieuw gedownload, maar kan niet op “akkoord” of op “instellingen” klikken. Verder zijn er geen opties. Ik irriteer me mateloos.
Jammer, ik wil terug naar v1! Ik gebruik hem altijd op mijn smartphone en gebruikte hem vrijwel altijd in een klein schermpje zodat ik nog anders dingen kon doen. Nu kan dat niet meer, echt balen!
Daarnaast onthoudt hij niet goed bij welke aflevering ik ben in series en is hij veel trager. Dit is wat mij betreft zeker geen verbetering