Star Walk vs Sky Tonight
MeerHave a lifetime subscription to both. Sky Tonight is my favorite, having a much, much friendlier UI and more background information!
5door Eld****09/08/2025Sinds update reclames
MeerIk was altijd tevreden met de app, tot ik hem heb bijgewerkt. Om de minuut reclames. Helemaal klaar mee!
1door Bok*******08/10/2024Knullig
MeerLeuke app hoor. Alleen zo jammer van het icoontje. De grote beer staat in spiegelbeeld…
3door Art******09/10/2023Hele goede app
MeerDeze app is zo goed je kan de zon volgen de volgende bloedmaan en zonsverduistering voorspellen ik heb het na gekeken op internet en het klopt helemaal en nog veel meer en dat voor niks geen geld kan je na gaan als je premium koopt wat je elamaal dan kan doen
5door Sep******05/05/2023Sky Tonight
MeerPer toeval tegen gekomen. Toeval bestaat niet? Sky Tonight. Een aanrader, een ‘Must Have’ duidelijk, overzichtelijk, informatief, Eye opener. Ik mis niets meer wat er in de nachtelijke hemel gebeurd en daar gebeurd giga veel! Ik ben er super blij mee
5door M O27/02/2023A beautiful app
MeerThank you builders and astronomers for this great app!
The sounds, the quality of images, live feed etc. is simply astonishing and mindblowing.5door Eli*******20/02/2023Precies wat ik zocht
MeerIk zocht een app waarmee ik de sterrenbeelden goed en makkelijk mee kon identificeren. Deze doet precies dat en nog meer, de geluiden maken er nog een hele beleving van, het is net een game waarin je dingen ontdekt.
5door Elr*******18/02/2023Ongevraagd meldingen met geluid
MeerOndanks het feit dat ik geluids meldingen uit heb staan, krijg ik toch, op momenten dat het helemaal niet gelegen is, meldingen met geluid.
1door Vio*******30/01/2023Sky Tonight
MeerIk kan de app zowel verticaal als horizon gebruiken, echter na het kalibreren blijft het Zuiden in het Noorden aangeven. Ik geef u daarom op dit moment 4 sterren.
VRAAG OVER STAR WALK, Ik las dat het de zelfde makers zijn als van Star Walk, probleem bij Star Walk is dat het beeld ook na kalibreren stil blijft staan ! Wordt Star Walk nog wel ondersteund ?
iPhone 13 Pro Max gebruiker.
Met vriendelijke groet, Tim
I can use the app both vertically and horizontally, however after calibrating it keeps showing South in the North. That's why I'm giving you 4 stars at the moment.
QUESTION ABOUT STAR WALK, I read that they are the same makers as Star Walk, the problem with Star Walk is that the image remains still after calibration ! Is Star Walk still supported?
iPhone 13 Pro Max user.
Kind Regards,
Tim4door Tie*****10/06/2022Verwijdert
MeerDirect weer verwijdert.
Waarom niet meteen eerlijk schrijven dat je moet betalen als je iets wilt zien.1door Baa*******20/08/2021Alleen staand beeld en niet liggend
MeerHet beeld is alleen maar staand te bekijken en niet liggend (waar ik de voorkeur aan geef)
Alleen te gebruiken met een abonnement van €0,99 per maand. Ik heb een hekel aan abonnementen en daarom verwijder ik deze app ook weer.
Er is ook een optie voor €5,99 voor levenslange toegang, maar er staat niet bij of je dan alsnog het abonnement moet betalen.
Erg onduidelijk allemaal.2door Hug******19/08/2021
Nu populair
Laatste reacties
- Stephen zei over Justin Guitar: Gitaar Stemmer: "Voor iedereen die ook zonder app zijn gitaar snel wil stemmen,..."
- Wim van Gastel zei over My BMW: "Sluit me aan bij eerdere reacties. Het percentage van de..."
- Paul Bergervoet zei over MYPEUGEOT APP: "In en intrieste app. Ook de ondersteuning via de..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."

