Handig
MeerEen handige app om snel contacten toe te voegen in je lijst. Maar drie per week is wel wat weinig.
5door Eri****09/07/2015Handig, maar max 3 per week?
MeerWerkt goed maar aan deze gratis versie heb je erg weinig door de restrictie van max 3 per week.
3door Jel*******07/05/2015Handige App
MeerSamcard werkt prima. Foto nemen van een business card, even controleren en soms een kleine correctie toepassen en klaar! In een paar seconden heb je de business card omgezet in een contact.
5door Bob*******15/04/2015kan goed de kaart lezen, maar niet alles goed herkennen
Meerondersteund geen Nederlands. De SamCard kan de naam en familienaam goed lezen en op de juiste plaats in adresboek zetten.
Alleen bij adres maakt SamCard wel eens fouten. De naam van een website komt ook niet goed over. Mogelijk komt dat omdat het geen Nederlands ondersteund. Tot nu een van de beste business card readers waar je niet maandelijks moet betalen voor een back-up.3door Adr******25/01/2012
Nu populair
Laatste reacties
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Tekst naar spraak - Talkie: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
- Thijs zei over Burgernet: "Bij het openen van de app komt het bericht ""Er is iets..."
- Barry zei over Klaverjas: "Ik speel met vrienden tegenwoordig op de app ‘Klaverjas..."
- Catharina zei over DVHN - Nieuws & Digitale Krant: "Ik mis het nieuwswoord. Kunnen jullie dit weer toevoegen? Het..."
- sara zei over FarmVille 2: Het boerenleven: "Maanden ben ik al in contact met Zynga over valsspelers bij de..."

