LET OP: Downloads verlopen via de App Store, controleer daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
Rush Hour is een eindeloze arcade spel dat is verpakt met de snelweg gevaren. Outrun tot high-scores te maken en proberen om de meervoudige soort gevaren te vermijden. Het spel zit vol met veel auto's, vrachtwagens, snelheid, remmen, crashen en eindeloze hoeveelheden fun !!
--
Rush Hour City : Highway Traffic Racer van Anong Boonharn is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 7.0 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor Rush Hour City : Highway Traffic Raceris het laatst vergeleken op 2 Mar om 01:34.
Informatie
- Releasedatum:7 Apr 2017
- Versie:1.0
- Compatibiliteit:Vereist iOS 7.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:97.7 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Categorie:
Nieuw in versie 1.0
Deze app is door Apple bijgewerkt en geeft nu het Apple Watch-appsymbool weer.
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Draw ClimberGratis!
Gravity Rider ZeroGratis!
aquapark.ioGratis!
Rise Up! Protect the BalloonGratis!
Harry Potter: Hogwarts MysteryGratis!
Jurassic World AliveGratis!
Mary's Paard Aankleedspel 2 - Opmaak en Aankleed spelletjes voor mensen die van paardenspelletjes houdenGratis!
Honor-Bound TCG CCG Card QuestGratis!
Laatste reacties
- NormanPorgo zei over Stickyboard 2: "А ты уже..."
- Volspel49 zei over 1010! Block Puzzle Game: "1010! Werkt niet meer. Sluit automatisch, wat ik ooik doe!"
- Edith Windhouwer zei over Word Blitz ・: "Waardeloos dat als je wint met 1000 punten je 1 beker krijgt,..."
- Pieter Nieuwenhuis zei over Klaverjas HD: "Wij spelen regelmatig met 4 vrienden, verdeeld over Europa...."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Jammer,ik speelde het jaren lang voor koopprijs,eenmalig,was..."
- Bep vreeswijk zei over Oei, ik groei!: "Ik kocht het spel,was duur in vergelijking tot anderen en zou..."
- EBB zei over QuizzLand Algemene Kennis Quiz: "Terwijl ik midden in het spel zat en klikte was er plotseling..."
- Mary zei over Klaverjas: "Kan je met vrienden spelen of alleen maar met de computer?"
- Allard Postmus zei over WordOn HD: "Ik heb een probleem met Wordon wat betreft de totaal stand Ik..."