LET OP: Downloads verlopen via de App Store, bekijk daar altijd de meest actuele prijs, compatibiliteit en andere informatie. Je hebt een actief Apple account nodig om apps te installeren.
APP Parking is verkozen tot Beste Parkeer-app door de Consumentenbond.
ACTIE!
Nieuwe klanten krijgen €10 gratis parkeergeld met actiecode: parkeerbonus
Parkeren via je mobiel doe je met APP Parking, onderdeel van SMSParking. APP Parking maakt gebruik van GPS en werkt via de internetverbinding van je telefoon.
Waarom APP Parking?
Met APP Parking heb je nooit meer kans op een boete, je bent nooit meer te veel geld kwijt voor het parkeren en je hoeft nooit meer naar de parkeerautomaat te lopen.
Hoe werkt APP Parking?
Open de app, kies de zonecode en je kenteken en start de parkeeractie. Wanneer je terug bij de auto bent stop je de parkeeractie en je bent klaar. Ook kan je van te voren een parkeertijd instellen, die kan worden verlengd of vroegtijdig worden beëindigd.
Functionaliteiten van de app
- De zonecode bepalen met behulp van GPS
- Parkeren starten en stoppen met de telefoon
- Flexibel parkeren, betaal alleen voor hoe lang je parkeert
- Onbeperkt en gratis kentekens en gebruikers toevoegen
- Meerdere auto’s tegelijk parkeren
- Labels toevoegen aan je parkeeractie
- Ontvang notificaties van actieve parkeeracties via de mail/app/sms
- Parkeer in Nederland en België, op straat en in garages
Vragen?
Mail naar info@smsparking.nl of bel ons op 020 516 01 39 (lokaal tarief).
Let op!
1. De app is gratis, maar om er gebruik van te kunnen maken heb je een account nodig bij SMSParking. Nog geen lid? Ga naar www.smsparking.nl voor meer informatie. Registreren kost eenmalig €5,00. Kies het abonnement dat bij jou past.
2. Aan het gebruik van GPS door de app om de zonecode te bepalen kunnen door de gebruiker geen rechten aan worden ontleend. Je blijft altijd zelf verantwoordelijk voor het juist opgeven van de zonecode. De zonecode die APP Parking aangeeft is slechts een suggestie op basis vanGPS-locatieatie die uw telefoon doorgeeft. Controleer dus altijd of de zonecode correct is!
3. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de door de app verzonden notificaties. Je blijft altijd zelf verantwoordelijk voor het op de hoogte zijn van een actieve parkeeractie en het tijdig stoppen van de parkeeractie, de notificatie dient slechts als herinnering.
--
APP Parking van SMSParking BV is een app voor iPhone, iPad en iPod touch met iOS versie 15.6 of hoger, geschikt bevonden voor gebruikers met leeftijden vanaf 4 jaar.
Informatie voor APP Parkingis het laatst vergeleken op 10 Oct om 02:03.
Informatie
- Releasedatum:11 Dec 2017
- Bijgewerkt:9 Sep 2026
- Versie:4.4.1
- Compatibiliteit:Vereist iOS 15.6 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
- Grootte:40.8 MB
- Leeftijd:4+ jaar
- Beoordeling:3.1 van 5
- Categorie:
Nieuw in versie 4.4.1
- Auto-login bug fix
22 geschreven reviewsRecensies
Slechter
MeerIedere verandering in het menu de laatste tijd is bepaald geen verbetering. Moet tegenwoordig veel knoppen indrukken om te parkeren. Duurt te lang om de zone te vinden, kenteken komt niet meer automatisch, weer knop. Ik denk dat ik een andere ga proberen.
3door Pis*******18/11/2023iPhone 14 Pro
MeerKan de tijd in geschiedenis niet helemaal aflezen. Bij kantelen van het scherm is er geen landscape modus mogelijk
2door S A*****31/10/2023Geen waarschuwing na enkele uren
MeerAndere apps geven elk uur een sms zodat uitzetten niet wordt vergeten. Deze blijft 24 uur doorgaan.
Kan dus beter een voorziening inbouwen.2door Ruu*****17/10/2023
Reageer op deze app
Dit vind je misschien ook leuk
Laatste reacties
- Soundmaster zei over UNDOK: "UNDOK werkt niet meer na installatie iOS27! Alle richtlijnen..."
- Ryan zei over James-Horeca: "Zeer teleurstellende ervaring Helaas heb ik een erg negatieve..."
- Ro Rare zei over myOpel: "LoL dat een company als Opel zo'n slecht functionerende..."
- Jo zei over Word Domination: "Leuke ap enkel wel heel jammer als je een nieuwe booster wilt..."
- Marc Van Hoey zei over Belfius Mobile: "beste, iPadgebruik, na laatste update, app. belfius mobile,..."
- Sanne zei over GoWish: "Ik heb deze eerst gebruikt, maar toch wel erg Amerikaans.. Ik..."
- Frederik Visser zei over Talkie: Tekst naar Spraak: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Frederik Visser zei over Talkie: Tekst naar Spraak: "Ik ben op zoek naar ervaringen van gebruikers van de pro..."
- Mario van Gool zei over Vue NL: "1 groot drama. Account van mijn zoon niet meer in te loggen...."
